Kesihatan Pergigian Keluarga

 

Prof. Madya Dr. Tuti Ningseh Bt. Mohd Dom

Dekan

Pensyarah Pergigian DUG51

tutinin@ukm.edu.my

03-92897077


Prof. Madya Dr. Rohaya Bt. Megat Abdul Wahab

Timbalan Dekan Penyelidikan & Inovasi

Professor VK7 (DUG)

rohaya_megat@ukm.edu.my

03-92897756


Prof. Madya Lt. Kol (B) Dr. S. Nagarajan a/l  M.P Sockalingam

Penyelaras Program Doktor Pergigian Klinikal Peadiatrik

Pensyarah Pergigian DUG54

drnaga67@ukm.edu.my

03-92897859


Dr. Alizae Marny Fadzlin bt. Syed Mohamed

Penyelaras Program Doktor Pergigian Klinikal Ortodontik

Pensyarah Pergigian DUG54 (LK)

alizaemarny@ukm.edu.my

03-92897588


Dr. Tanti Irawati Bt. Rosli

Timbalan Dekan Akademik Siswazah & Prasiswazah

Pensyarah Pergigian DUG54 (LK)

tantiir@ukm.edu.my

03-92897774/7121


Dr. Alida Binti Mahyuddin

Timbalan Dekan Jaringan & Penjanaan

Pensyarah Pergigan DUG54 (LK)

alida@ukm.edu.my

03-92897758


Dr. Khairil Aznan B. Mohamed Khan

Pensyarah Pergigian DUG54 (LK)

aznankhan@ukm.edu.my

03-92897747


Dr. Nurul Asyikin Bt. Yahya

Pensyarah Pergigian DUG54 (LK)

nurulasyikin@ukm.edu.my

03-92897697


Dr. Asma Alhusna Bt. Abang Abdullah

Penolong Timbalan Dekan Kualiti & Strategi

Pensyarah Pergigian DUG54 (LK)

asmaabdullah@ukm.edu.my

03-92897734


Dr. Murshida Bt. Marizan Nor

Penolong Timbalan Dekan Akademik Siswazah & Prasiswazah

Pensyarah Pergigian DUG54 (LK)

murshida@ukm.edu.my

03-92897968


Dr. Farinawati Bt. Yazid

Penyelaras Bahagian Rawatan Pergigian

Pensyarah Pergigian DUG54 (LK)

drfarinawati@ukm.edu.my

03-92897864


Dr. Haslina Bt. Rani

Penolong Timbalan Dekan Akademik Siswazah & Prasiswazah

Pensyarah Pergigian DUG54 (LK)

hr@ukm.edu.my

03-92897860


Dr. Noor Sam

Pensyarah Pergigian DUG51

noorsamahmad@ukm.edu.my

03-92897146


Dr. Ahmad Shuhud Irfani B. Zakaria

Penyelaras  Siswa

Pensyarah Pergigian DUG51

shuhud_zakaria@ukm.edu.my

03-92897869


Dr. Amy Liew Kia Cheen

Pensyarah Pergigian DUG51

amyliew@ukm.edu.my

03-92897767


Dr. Asma Bt. Ashari

Penyelaras Pengajaran & Citra

Pensyarah Pergigian Pelatih DUG51P

asmasashari@ukm.edu.my

03-92897166


Dr. Elavarasi a/p Kuppusamy

Penyelaras Keusahawanan

elavarasi@ukm.edu.my

03-92897167