Kakitangan bukan akademik

Eksekutif (Pentadbiran)


En. Muhamad Izham Bin Azmil
+603-9289 7783
+603-2698 3271
muhamadizham@ukm.edu.my
Pn Hazni 7D3A1133

Pegawai Sains Kanan


Pn. Hazni Falina Mohamad
+603-9289 7019
+603-9289 7928
haznifalina@ukm.edu.my
En Amirul 7D3A1224

Pegawai Sains / Webmaster


En. Amirul Faiz Abd. Razak
+603-9289 7029
+603-9289 7928
amirulfaiz@ukm.edu.my
dr-fhataheya-7d3a1073

Pegawai Penyelidik


Dr. Fhataheya Binti Buang
+603-9289 7484
+603-9289 7928
fhataheya_buang@ukm.edu.my
cik-kartini-7d3a1023

Juruteknologi Makmal Perubatan Kanan


Cik Kartiniwati Muhammad
+603-9289 7333
+603-9289 7928
kartini_mohd@ukm.edu.my
pn-azura-7d3a1110

Juruteknologi Makmal Perubatan Kanan


Pn. Azura Abdul Ghani
+603-9289 7910
+603-9289 7928
azura.ghani@ukm.edu.my
en-hasnan-7d3a1193

Penolong Pegawai Sains


En. Ahmad Hasnan Mansor
+603-9289 7885
+603-9289 7928
ahbm@ukm.edu.my
pn-shahrani-7d3a9199

Juruteknologi Makmal Perubatan


Pn. Shahrani Muda
+603-9289 7337
+603-9289 7928
isha@ukm.edu.my
pn-azlina-7d3a9276

Juruteknologi Makmal Perubatan


Pn. Azlina Razimahwati Azizi
+603-9289 7333
+603-9289 7928
azlina.azizi@ukm.edu.my
cik-mimi-nurfarhana-7d3a1053

Juruteknologi Makmal Perubatan


Cik Mimi Nurfarhana Mohd Khalid
+603-9289 7091
+603-9289 7928
miminurfarhana@ukm.edu.my
cik-iffatul-husna-7d3a1044

Penolong Pegawai Farmasi


Pn. Iffatul Husna Halidan
+603-9289 7484
+603-9289 7928
iffatul@ukm.edu.my

Juruteknologi Makmal Perubatan


En. Mohd Fareez Faisal Saad @ Asri
+603-9289 7317
+603-9289 7928
fareezfaisal@ukm.edu.my
pn-ros-7d3a1138

Setiausaha Pejabat


Pn. Rosazliza Abdul Rahim
+603-9289 7315
+603-2698 3271
rosazliza@ukm.edu.my
en-razi-7d3a1327

Penolong Pegawai Tadbir


En. Ahmad Fakhrurazi
+603-9289 7782
+603-2698 3271
fakhrurazi@ukm.edu.my
cik-rushida-7d3a1152

Pembantu Setiausaha Pejabat


Cik Rushida Hussien
+603-9289 7199
+603-2698 3271
shida.farmasi@ukm.edu.my
cik-liza-7d3a1064

Pembantu Tadbir


Cik Rosliza Abdul Rahman
+603-9289 7265
+603-2698 3271
lyzarahman@ukm.edu.my
pn-fara-7d3a1205

Pembantu Tadbir


Pn. Noor Farasyida Abd. Rashid
+603-9289 7974
+603-2698 3271
nfsr.fara@ukm.edu.my
pn-laili-7d3a1195

Pembantu Tadbir


Pn. Norlaili Nazarudin
+603-9289 7074
+603-2698 3271
laili.farmasi@ukm.edu.my
cik-noor-7d3a1212

Pembantu Tadbir


Cik Noorasheedah Mohamad Said
+603-9289 7487
+603-2698 3271
sheedahsaid@ukm.edu.my
en-aziz-7d3a9212

Pembantu Operasi


En. Abdul Aziz Mat Ghani
+603-9289 7432
+603-2698 3271
azizmg@ukm.edu.my
en-aniff-7d3a1121

Pembantu Operasi


En. Aniff Maarof
+603-9289 7818
+603-2698 3271
aniffmaarof@ukm.edu.my
en-fazren-7d3a1115

Pembantu Operasi


En. Mohd Noor Fadzreen Sumiran
+603-9289 7273
+603-2698 3271
fadzreen88@ukm.edu.my