PROGRAM SAINS PERTUTURAN – STAF AKADEMIK

spacer

Yazmin Ahmad Rusli

Dr. Yazmin Ahmad Rusli

Ketua Program/ Pensyarah Universiti DS52

Image result for expertise icon Intersection between language & cognition in children with Developmental Language Disorders         + 03-9289 5013 Related image yazmin@ukm.edu.my


Rogayah A Razak

Prof. Madya Dr. Rogayah A. Razak

Pensyarah Universiti DS54

Image result for expertise icon Pembangunan alat bahasa/ analisis linguistik data bahasa klinikal/ perkembangan bahasa kanak-kanak/ sintaks & morfologi  +603-9289 5004 Related image  rogayah@ukm.edu.my


Lim Hui Woan

Dr. Lim Hui Woan

Pensyarah Universiti DS52

Image result for expertise icon Fonologi kanak-kanak/  Multilinguisme  +603-9289 5026  Related image lim@ukm.edu.my


Shobha Sharma

Dr. Shobha Sharma

Pensyarah Universiti DS52

Image result for expertise icon Masalah Penelanan +603-9289 5003 Related image  shobha.sharma@ukm.my


Badrulzaman Abd Hamid

Dr. Badrulzaman Abdul Hamid

Penyelaras Unit Promosi & Pasaran / Pensyarah Universiti DS52

Image result for expertise icon Linguistik (Fonetik Instrumental) / Linguistik Klinikal  +603-9289 5008 Related image badrulhamid@ukm.edu.my


Hasherah Mohd Ibrahim

Dr. Hasherah Mohd Ibrahim

Pensyarah Universiti DS51

Image result for expertise icon Pertuturan dan Bahasa Kanak-kanak  +603-9289 5023 Related image  hasherah@ukm.edu.my


Susheel Kaur Dhillon Joginder Singh

Dr. Susheel Kaur Dhillon Joginder Singh

Penyelaras Unit Pekhidmatan Klinikal /Pensyarah Universiti DS51

Image result for expertise icon Ketidakupayaan berbahasa dalam Kanak-kanak Kurang Upaya dan AAC    +603-9289 5009 Related image susheel@ukm.edu.my


Dr. Chu Shin Ying

Pensyarah Universiti DS51

Image result for expertise icon Kegagapan/ Gangguan Motor Speech/ Penyakit Parkinson/ Amalan berasaskan bukti

+603-9289 5023 Related image chushinying@ukm.edu.my


Cik Mursyida Hassan

Pensyarah Universiti DS45 (Cuti Belajar)

Image result for expertise icon Neurologi Kognitif/ Pengimejan Neuro/ Sains Neuro/ Neurologi Related image mursyida.hassan@gmail.com

Image result for surat icon.png
Program Sains Pertuturan
Fakulti Sains Kesihatan
Universiti Kebangsaan Malaysia
Jalan Temerloh
53200 Kuala Lumpur
Image result for telefon icon.png +603 26914230  Image result for fax icon.png +603 26986039