Earth Observation Centre Associate Fellow

NONAMEE-MAILDEPARTMENTFACULTY
1Dr. Firdaus Mohamad Hamzahfmh@vlsi.eng.ukm.myPejabat DekanKejuruteraan dan Alam Bina
2Dr. Wan Hanna Melini Wan Mokhtarhanna@ukm.edu.myKejuruteraan Awam dan StrukturKejuruteraan dan Alam Bina
3Dr Siti Fatin Mohd Razalifatinrazali@ukm.edu.myKejuruteraan Awam dan StrukturKejuruteraan dan Alam Bina
4Dr. Anuar Mikdad Muadanuar_muad@ukm.edu.myKejuruteraan Elektrik, Elektronik dan SistemKejuruteraan dan Alam Bina
5Prof Madya. Dr. Zaini Sakawizaini@ukm.edu.myPusat Pengajian Sosial, Pembangunan dan PersekitaranSains Sosial dan Kemanusiaan
6Dr. Mokhtar Jaafarm_jaafar@ukm.edu.myPusat Pengajian Sosial, Pembangunan dan PersekitaranSains Sosial dan Kemanusiaan
7Dr. Lam Kuok Choylam@ukm.edu.myPusat Pengajian Sosial, Pembangunan dan PersekitaranSains Sosial dan Kemanusiaan
8Dr. Tukimat Lihanmatt@ukm.edu.myPusat Pengajian Sains Sekitaran dan Sumber AlamSains dan Teknologi
9Dr. Muzzneena Ahmad Mustaphamuzz@ukm.edu.myPusat Pengajian Sains Sekitaran dan Sumber AlamSains dan Teknologi