IP Ambassador by Institute

Institut Informatik Visual (IVI)

Prof. Madya Dr. Azlina Ahmad
Institut Informatik Visual (IVI)
Emel: azlinaivi@ukm.edu.my
Tel: 03-8921 6745
Berkuatkuasa sehingga: 30-Apr-20

Dr. Ummul Hanan binti Mohamad
Institut Informatik Visual (IVI)
Emel: ummulhanan@ukm.edu.my
Berkuatkuasa sehingga: 31-Jul-20

Prof. Madya Dr. Mohammad Nazir bin Ahmad @ Sharif
Institut Informatik Visual (IVI)
Emel: mnazir@ukm.edu.my
Tel: 03-8921 7169
Berkuatkuasa sehingga: 31-Jul-20

 

Institut Islam Hadhari

Mujahid Abu Bakar
Pegawai Penyelidik Sosial
Institut Islam Hadhari (HADHARI)
Emel: mujahid@ukm.edu.my
Tel: 03-8921 6995
Berkuatkuasa sehingga: 30-Apr-20

 

Institut Penyelidikan Tenaga Suria (SERI)

Dr. Mohd Adib Ibrahim
Timbalan Pengarah (SERI)
Institut Penyelidikan Tenaga Suria (SERI)
Emel: mdadib@ukm.edu.my
Tel: 03-8911 8570
Berkuatkuasa sehingga: 30-Apr-20

 

Institut Kajian Malaysia & Antarabangsa (IKMAS)

Dr. Tan Raan Hann
Institut Kajian Malaysia & Antarabangsa (IKMAS)
Emel: ranhan@ukm.edu.my
Tel: 03-8921 7666
Berkuatkuasa sehingga: 31 Mac 21

 

Institut Alam Sekitar & Pembangunan (LESTARI)

Dr. Tan Ling Ling @ Chong Ling Ling
Institut Alam Sekitar & Pembangunan (LESTARI)
Emel: lingling@ukm.edu.my
Tel: 03-8921 7636
Berkuatkuasa sehingga: 31 Mei 21

 

Institut Perubatan Molekul (UMBI)

Dr. Lee Pey Yee
Institut Perubatan Molekul (UMBI)
Emel: leepeyyee@ukm.edu.my
Berkuatkuasa sehingga: 28-Feb-20

 

Institut Sel Fuel (SELFUEL)

Dr. Umi Azmah Hasran
Institut Sel Fuel (SELFUEL)
Emel: umi.h@ukm.edu.my
Tel: 03-8911 8525
Berkuatkuasa sehingga: 28-Feb-21

Mohd Faizal Md Nasir
Pegawai Penyelidik
Institut Sel Fuel (SELFUEL)
Emel: mfaizal@ukm.edu.my
Tel: 03-8911 7080
Berkuatkuasa sehingga: 31-Jan-20

 

Institut Kejuruteraan Mikro & Nanoelektronik (IMEN)

Dr. Jahariah Sampe
Institut Kejuruteraan Mikro & Nanoelektronik (IMEN)
Emel: jahariah@ukm.edu.my
Tel: 03-8911 8156
Berkuatkuasa sehingga: 31-Dec-21

 

Institut Perubahan Iklim (IPI)

Prof. Madya Dr. Mohammad Rashed Iqbal Faruque
Emel: rashed@ukm.edu.my
Tel: 03-8911 8486
Berkuatkuasa sehingga: 31-Oct-20

 

Institut Kajian Etnik (KITA)

Dr. Nur Atiqah Tang Abdullah
Institut Kajian Etnik (KITA)
Emel: atiqah@ukm.edu.my
Tel: 03-8921 4641 / 4721
Berkuatkuasa sehingga: 30-Apr-20

 

Institut Biologi Sistem (INBIOSIS)

Prof. Madya Dr. Syarul Nataqain binti Baharum
Ketua
Pusat Bioteknologi Tumbuhan
Emel: nataqain@ukm.edu.my
Tel: 03-8921 4550
Berkuatkuasa sehingga: 14 Mac 2020

 

Institut Telinga, Pendengaran & Pertuturan (HEARS)

Dr. Deepashini Harihthasan
Institut Telinga, Pendengaran & Pertuturan (HEARS)
Emel: deepa@ukm.edu.my
Tel: 03-9145 5135
Berkuatkuasa sehingga: 30-Apr-20

 

Institut Alam & Tamadun Melayu (ATMA)

Dr. Ros Mahwati Ahmad Zakaria
Institut Alam & Tamadun Melayu (ATMA)
Emel: rosmahwati@ukm.edu.my
Berkuatkuasa sehingga: 28-Feb-20

Muhamad Shafiq Mohd Ali
Pegawai Sains
Institut Alam & Tamadun Melayu (ATMA)
Emel: muhdshafiq@ukm.edu.my
Tel: 03-8921 4166
Berkuatkuasa sehingga: 28-Feb-20