Language

Penafian Terjemahan Bahasa Ketiga

Sila ambil perhatian bahawa laman yang akan dipaparkan selepas pengalihbahasaan secara automatik oleh komputer . Kebarangkalian kandungan mungkin berbeza daripada maksud sebenar tidak dapat dielakkan. Universiti Kebangsaan Malaysia tidak bertanggungjawab atas sebarang kerosakan atau kesalahan maklumat yang mungkin terjadi dari kandungan yang telah dialih bahasa. Kandungan rasmi hanya pada laman yang asal di dalam Bahasa Inggeris dan Malaysia.

Laman Web PKP UKM

Penyelaras Program Sepenuh Masa

Fakulti
Program
Nama Penyelaras
Fakulti Ekonomi & Pengurusan

Program Prasiswazah UKM International

Dr Tee Lain Tze
No Tel: 03-8921 5547
Emel: jrtee@ukm.edu.my

Fakulti Teknologi & Sains Maklumat

Program Prasiswazah UKM International

Dr Lailatul Qadri Zakaria 
No Tel: 03-8921 6674
Emel: lailatul.qadri@ukm.edu.my

Sarjana Teknologi Maklumat/Sarjana Sains Komputer (Sepenuh /Separuh Masa)

PM Dr Kamsuriah Ahmad
No Tel: 03-8921 7088
Emel: kamsuriah@ukm.edu.my

Program Bermodul

Sarjana Keselamatan Siber


Sarjana Sains Data


Sarjana Informatik Kesihatan

PM Dr Masnizah Mohd 
No Tel: 03-8921 6729
Emel: masnizah.mohd@ukm.edu.my

Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

Sarjana Sains Sosial (Pengajian Kepolisan) & Diploma Siswazah Sains Kepolisan, FSSK

Dr Azmi Aziz
No Tel: 03-8921 5469
Emel: abaz@ukm.edu.my

Modul Kecekapan Bahasa Inggeris (MKBI)

PM Dr Nadzrah Abu Bakar
No Tel: 03-8921 6554
Emel: nadz@ukm.edu.my 

Fakulti Perubatan

Ijazah Doktor Perubatan Kerjasama UKM-UNPAD & UKM International

Prof Dr Norfilza Mohd Mokhtar
No Tel: 03-91455 8610
Emel: norfilza@ppukm.ukm.edu.my

Fakulti Kejuruteraan & Alam Bina

Dwi Ijazah UKM - UDE

Dr Mohd Fais Mansor
No Tel: 03-8921 6335
Emel: m.mansor@ukm.edu.my

Sarjana Muda Kejuruteraan Mekanikal (Kuwait)

Dr Wan Aizon W Ghopa
No Tel: 03-8921 6520
Emel: waizon@ukm.edu.my

Sarjana Muda Kejuruteraan Awam (Kuwait)

Dr Wan Hanna Melini Wan Mokhtar
No Tel: 03-8921 6229
Emel: hanna@ukm.edu.my

Pusat CITRA
Kursus Citra Universiti, CITRA Pn Azizah Ya'akob
No Tel: 03-89217617
Emel: aziey@ukm.edu.my
Kursus Citra Bahasa Inggeris, CITRA

Pn Azlina Aris
No Tel: 03-8921 6886
Emel: ina_aris@ukm.edu.my/

Kursus Citra Kompetensi, CITRA

PM Dr Kadir Arifin
No Tel: 03-8921 4181
Emel: kadir@ukm.edu.my

Kursus Citra Keusahawanan, CITRA

Dr Umi Asma' Mokhtar
No Tel: 03-8921 6714
Emel: umimokhtar@ukm.edu.my

Kursus Citra Program UKM International

Pn Rozmel Binti Abdul Latiff
No Tel: 03-8921 6911
Emel: rozmelabdullatiff@ukm.edu.my 

Popups Powered By : XYZScripts.com