Penafian Terjemahan Bahasa Ketiga

Sila ambil perhatian bahawa laman yang akan dipaparkan selepas pengalihbahasaan secara automatik oleh komputer . Kebarangkalian kandungan mungkin berbeza daripada maksud sebenar tidak dapat dielakkan. Universiti Kebangsaan Malaysia tidak bertanggungjawab atas sebarang kerosakan atau kesalahan maklumat yang mungkin terjadi dari kandungan yang telah dialih bahasa. Kandungan rasmi hanya pada laman yang asal di dalam Bahasa Inggeris dan Malaysia.

Laman Web Pusat Kembangan Pendidikan

Penyelaras Program Sepenuh Masa

Program Eksekutif

Penyelaras
Program
Hubungi
PM Ir Dr Rizauddin Ramli Sistem Pembuatan

No. Tel: 03-89217965

Emel: rizauddin@ukm.edu.my

Pengurusan Industri dan Teknologi
Dr Norazreen Abd Aziz Komunikasi dan Komputer No. Tel: 03-89118393

Emel: norazreen@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Mohammad Rahim Bin Kamaluddin Sarjana Sains Sosial (Pengajian Kepolisan) & Diploma Siswazah Sains Kepolisan, FSSK Phone No: 03-8921 3923

Email: rahimk@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
Pn Azizah Ya'akob Kursus Citra Universiti

No Tel: 03-89217617

Emel: aziey@ukm.edu.my

Pn Azlina Aris Kursus Citra Bahasa Inggeris

No Tel: 03-8921 6886

Emel: ina_aris@ukm.edu.my

Dr. Wardah Binti Mustafa Din Kursus Citra Keusahawanan

No Tel: 03-8921 6873

Emel: wardahmustafadin@ukm.edu.my

Program UKMi

Penyelaras
Program
Hubungi
PM Dr Mohd Hanafi Ahmad Damanhuri Perubatan & UNPAD

No Tel: 03-9145 9551

Emel: hanafi.damanhuri@ppukm.ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Lailatul Qadri Zakaria Program Prasiswazah

Phone No: 03-8921 6674

Email: lailatul.qadri@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Tee Lain Tze Program Prasiswazah

Phone No: 03-8921 5547

Email: jrtee@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Pn Rozmel Binti Abdul Latiff Kursus Citra Program

No Tel: 03-8921 6911

Emel: rozmelabdullatiff@ukm.edu.my

Program Sepenuh Masa

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Mohd Fais Mansor Dwi Ijazah UKM - UDE

No Tel: 03-8921 6335

Emel: m.mansor@ukm.edu.my

Dr Wan Aizon W Ghopa

Sarjana Muda Kejuruteraan Mekanikal (Kuwait)

No Tel: 03-8921 6729

Emel: waizon@ukm.edu.my

Dr Wan Hanna Melini Wan Mokhtar

Sarjana Muda Kejuruteraan Awam (Kuwait)

No Tel: 03-8921 6229

Emel: hanna@ukm.edu.my

Ir. Dr. Nur Shazwani Muhammad

Kejuruteraan Awam

No Tel: 03-8921 6226

Emel: shazwani.muhammad@ukm.edu.my

Dr. Nur Tantiyani Ali Othman (Kimia)


Prof. Madya Dr. Hassimi Abu Hasan (Sekitaran)

Kejuruteraan Kimia dan Proses

No Tel: 03-8911 6411

Emel: tantiyani@ukm.edu.my


No Tel: 03-8911 6402

Emel: hassimi@ukm.edu.my

Dr. Iskandar Yahya (Mikroelektronik)


Dr. Rosmina Jaafar (Komunikasi & Komputer)

Kejuruteraan Elektrik, Elektronik dan Sistem

No Tel: 03-8911 7007

Emel: iskandar.yahya@ukm.edu.my


No Tel: 03-8911 6693

Emel: rosmina@ukm.edu.my

Prof. Madya Dr. Mohd. Zaki Bin Nuawi

Kejuruteraan Mekanikal dan Pembuatan

No Tel: 03-8931 6507

Emel: mzn@ukm.edu.my

Dr. Mohd Khairul Azhar Bin Mat Sulaiman

Seni Bina dan Alam Bina

No Tel: 03-8931 8320

Emel: m.khairulazhar@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
PM Dr Kamsuriah Ahmad -Sarjana Teknologi Maklumat

-Sarjana Sains Komputer

No Tel: 03-8921 7088

Emel: kamsuriah@ukm.edu.my

PM Dr Masnizah Mohd

Program Bermodul sepenuh

-Sarjana Keselamatan Siber

-Sarjana Sains Data

-Sarjana Informatik Kesihatan

No Tel: 03-8921 6729

Emel: masnizah.mohd@ukm.edu.my

Popups Powered By : XYZScripts.com