Aktiviti Kokorikulum

 

 

 

 

 

 

AKTIVITI KOKORIKULUM 2016

GAMBAR SEKITAR PERKHEMAHAN BERUNIFORM KOLEJ PERMATApintar NEGARA 2016 (15 -17 APRIL 2016)

Kem Uni (1) Kem Uni (2) Kem Uni1

  1. BADAN BERUNIFORM 2016
Bil. Nama Badan Beruniform Hari Masa Tempat
1 KADET BOMBA & PENYELAMAT SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 8.00-12.00 STADIUM
2 KADET PERTAHANAN AWAM (JPA3) SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 8.00-12.00 DEWAN SERBAGUNA
3 PASUKAN KADET POLIS SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 8.00-12.00 BILIK MAJLIS
4 PERSATUAN BULAN SABIT MERAH SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 8.00-12.00 DEWAN MAKAN

2. KELAB DAN PERSATUAN 2016

Bil Nama Kelab & Persatuan Hari Masa Tempat
1 KELAB CATUR RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 KELAS 12 ARAS BLOK B
2 KELAB F1 RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 KELAS 1 ARAS BLOK B
3 KELAB FALAK & ASTRONOMI RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 BILIK MAJLIS
4 KELAB IRAMA TRADISIONAL RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 DEWAN MAKAN
5 KELAB KEUSAHAWANAN RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 KOPERASI
6 KELAB KOIR RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 BILIK MUZIK
7 KELAB MATEMATIK OLIMPIAD RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 PERPUSTAKAAN
8 KELAB MINI ORKESTRA KHAMIS (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 BILIK MUZIK
9 KELAB MULTIMEDIA & ICT RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 MAKMAL KOMPUTER 1
10 KELAB PENGGUNA RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 KELAS 10 ARAS 3 BLOK B
11 KELAB PERMUN RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 KELAS 9 ARAS 3 BLOK B
12 KELAB RADIO AMATUR RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 BILIK MESYUARAT 2
13 KELAB REMAJA ISLAM RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 SURAU
14 KELAB ROBOTIK RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 MAKMAL KOMPUTER 2
15 KELAB SAINTIS MUDA RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 KELAS 8 ARAS 2 BLOK B
16 KELAB SIDANG REDAKSI RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 BILIK SEMINAR 1
17 KELAB SUKARELAWAN RABU (SETIAP MINGGU) 3.30-5.00 KELAS 4 ARAS 1 BLOK A

3. SUKAN DAN PERMAINAN 2016

Bil Nama Rumah Sukan Hari Masa Tempat
1 BADMINTON SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 DEWAN SERBAGUNA
2 BERKUDA SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 PUSAT EKUIN MAEPS SERDANG
3 BOLA TAMPAR SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 GELANGGANG BOLA TAMPAR UKM
4 BOWLING SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 BANGI GATEWAY
5 GOLF SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 GOLF (DRIVING RANGE UKM)
6 HOKI SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 KOMPLEKS SUKAN PERMATA PINTAR
7 LAWAN PEDANG SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 KOMPLEKS SUKAN PERMATA PINTAR
8 MEMANAH SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 KOMPLEKS SUKAN PERMATA PINTAR
9 PING PONG SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 DEWAN SERBAGUNA
10 RAGBI SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 KOMPLEKS SUKAN PERMATA
11 RENANG LELAKI (WAJIB TIDAK PERLU DAFTAR) AHAD (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 08.00-12.00 KOMPLEKS RENANG PERMATA PINTAR
12 RENANG PEREMPUAN (WAJIB TIDAK PERLU DAFTAR) AHAD (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 02.00-05.00 KOMPLEKS RENANG PERMATA PINTAR
13 SILAT SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 KOMPLEKS SUKAN PERMATA PINTAR
14 TAEKWANDO SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 KOMPLEKS SUKAN PERMATA PINTAR
15 TENNIS SABTU (LIHAT TAKWIN UNTUK TARIKH) 2.00-5.00 GELANGGANG TENNIS UKM

 

 

Inspiring Futures, Nurturing Possibilities