Penafian Terjemahan Bahasa Ketiga

Sila ambil perhatian bahawa laman yang akan dipaparkan selepas pengalihbahasaan secara automatik oleh komputer . Kebarangkalian kandungan mungkin berbeza daripada maksud sebenar tidak dapat dielakkan. Universiti Kebangsaan Malaysia tidak bertanggungjawab atas sebarang kerosakan atau kesalahan maklumat yang mungkin terjadi dari kandungan yang telah dialih bahasa. Kandungan rasmi hanya pada laman yang asal di dalam Bahasa Inggeris dan Malaysia.

Research Fellows

Assoc. Prof. Dr. Loh Kee Shyuan

  • 03-89118523
  • ksloh@ukm.edu.my


Assoc. Prof. Dr. Edy Herianto Majlan

  • 03-89118521
  • edy@ukm.edu.my


Assoc. Prof. Dr. Lorna Jeffery Minggu

  • 03-89118520
  • lorna.ljm@ukm.edu.my

Head of HEJIM


Dr. Mahendra Rao Somalu

  • 03-89118522
  • mahen@ukm.edu.my


Dr. Umi Azmah Hasran

  • 03-89118525
  • umi.h@ukm.edu.my


Dr. Lim Swee Su

  • 03-89118537
  • limss@ukm.edu.my

Research Field: Microbial Electrochemistry and Technology, bioelectrochemistry, biohydrogen energy

Lim's profile


Dr. T. Husaini

  • 03-89118529
  • t-husaini@ukm.edu.my


Dr. Khuzaimah Arifin

  • 03-89118528
  • khuzaim@ukm.edu.my


Dr. Mimi Hani Abu Bakar

  • 03-89118491
  • mimihani@ukm.edu.my


Ts. Dr. Lim Kean Long

  • 03-89118494
  • kllim@ukm.edu.my


Dr. Sharifah Najiha bt Timmiati

  • 03-89118526
  • najiha@ukm.edu.my


Dr. Sahriah Basri

  • 03-89118539
  • sahriah@ukm.edu.my


Dr. Rozan Mohamad Yunus

  • 03-89118527
  • rozanyunus@ukm.edu.my

Research Field: Materials science, Graphene and 2D materials, Photoelectrocatalyst, Hydrogen Energy


Dr. Wong Wai Yin

  • 03-89118588
  • waiyin.wong@ukm.edu.my


Dr. Nabila A. Karim

  • 03-89118496
  • nabila.akarim@ukm.edu.my


Dr. Azran Mohd Zainoodin

  • 03-89118524
  • azrans@ukm.edu.my

Dr. Nurul Akidah Baharuddin

  • 03-8911 8538
  • akidah@ukm.edu.my

Research Field: Solid Oxide Fuel Cell, Advanced Ceramics, Hydrogen Energy, Mechanical & Materials Engineering.


Dr. Norazuwana Shaari

  • 03-8911 8534
  • norazuwanashaari@ukm.edu.my