Fakulti Kami > Direktori

Perkhidmatan Klinikal

Ketua Perkhidmatan Klinikal

Prof. Madya Dr. Alizae Marny Fadzlin Syed Mohamed
Penolong Dekan (Perkhidmatan Klinikal)

 

E: alizaemarny@ukm.edu.my
T: +603 9289 7588

Puan Nazifah Mohamad
Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK)

 

E: nazifah_mohamad@ukm.edu.my
T: +603 9289 7965

Penyelaras Perkhidmatan Klinikal

Rawatan Pergigian

Prof. Madya Prof. Dr. Badiah Baharin
Pakar & Pensyarah Pergigian DUG54

 

E: badiahb@ukm.edu.my
T: +603 9289 7076

Pejabat Perkhidmatan Klinikal

Pn. Noraiza Rosley @ Roslee
Juruterapi Pergigian U36

 

E: noraiza@ukm.edu.my
T: +603 9289 7878

Pn. Nurul 'Ain Hamzah
Juruterapi Pergigian U36

 

E: ainhamzahfgg@ukm.edu.my
T: +603 9289 7768

En. Mohd Yusri Safinyi
Penolong Jurutera JA29

 

E: m_yusri@ukm.edu.my
T: +603 9289 7789

Pn. Norfaizah Samat
Pembantu Tadbir (P/O) N19

 

E: nourfaizz@ukm.edu.my
T: +603 9289 7802

Ketua Unit (Perkhidmatan Klinikal)

Radiologi

Dr. Azizah Ahmad Fauzi
Pensyarah Pergigian DUG54 (LK)

 

E: azizah_fauzi@ukm.edu.my
T: +603 9289 7888

Klinik Rawatan Utama

Dr. Muhamad Nazim Suhaimi
Dental Officer UG44 (LK)

 

E: mnazims@ukm.edu.my
T: +603 9289 7730

Makmal Teknologi Pergigian

En. Helme Elizan Harun
Juruteknologi Pergigian U36

 

E: helmeelizan@ukm.edu.my
T: +603 9289 7711

Pendaftaran & Rekod

Pn. Siti Hajar Zakaria
Juruterapi Pergigian U32

 

E: sitihajar_jp@ukm.edu.my
T: +603 9289 7725

Klinik Pakar & Pascasiswazah

Pn. Rosmawani Isa
Juruterapi Pergigian U29

 

E: rosmawani@ukm.edu.my
T: +603 9289 8002

Poliklinik

Pn. Nor Wahidah Sahadan
Juruterapi Pergigian U29

 

E: waheda81@ukm.edu.my
T: +603 9289 7781

Klinik Simulasi

En. Muhamad Azrin Abd Hamid
Pembantu Pembedahan Pergigian U24 (TBK)

 

E: muhamadazrin@ukm.edu.my
T: +603 9289 8004