Fakulti Kami > Direktori

Kedekanan

Dekan

Prof. Dr. Noor Hayaty Abu Kasim
Dekan / Profesor VK5 (DUG)

 

E: nhayaty@ukm.edu.my
T: +603 9289 7700

 

Bidang Kajian yang Diminati
Dental derived stem cells, Dental materials, Dental education, Ageing

 

Setiausaha Dekan

Cik Nur Sabrina Khairul Anuar
Pembantu Setiausaha Pejabat (N19)

 

E: sabrina@ukm.edu.my
T: +603 9289 7799

Pn. Amira Atiqah Mohamed Redzuan
Pembantu Setiausaha Pejabat (N19)

 

E: amiraredzuan@ukm.edu.my
T: +603 9289 7799

Timbalan Dekan (Akademik)

Prof. Dr. Dalia Abdullah
Pakar & Pensyarah Pergigian VK7 (DUG)

E: daliaabdullah@ukm.edu.my
T: +603 9289 7774

Bidang Kajian yang Diminati
Endodontics, Dental Education, Dental Trauma

 

Timbalan Dekan (Jaringan & Alumni)

Assoc. Prof. Dr. Nurul Asyikin Yahya
Specialist & Dental Lecturer DUG56

 

E: nurulasyikin@ukm.edu.my
T: +603 9289 7761

 

Area of Research Interest
N/A

 

Timbalan Dekan (Penyelidikan & Inovasi)

Prof. Dr. Roszalina Ramli
Profesor VK7 (DUG)

 

E: roszalina@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9289 7366

 

Bidang Kajian yang Diminati
Injury; Accident Research; Medication related Osteonecrosis of The Jaw

 

Pembantu Khas Timbalan Dekan

Pn. Siti Zubaidah Shariffuddin
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Timbalan Dekan (Akademik)

 

E: sitizubaidah@ukm.edu.my
T: +603 9289 7850

En. Irwan Shahril Ismail
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Timbalan Dekan (Jaringan & Alumni)

 

E: irwan@ukm.edu.my
T: +603 9289 7753

Cik Wan Syahirah Zainol Abidin
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Timbalan Dekan (Penyelidikan & Inovasi)

 

E: wan.syahirah@ukm.edu.my
T: +603 9289 7753

Ketua Pentadbiran

Cik Nurul Izza Umar
Assistant Registrar N41

 

E: izzaumar@ukm.edu.my
T: +603 9289 7702

Pentadbiran

Pn. Yuhanis Abas
Penolong Pegawai Tadbir N29

 

E: yuhanis@ukm.edu.my
T: +603 9289 7705

Pn. Suzana Mohamad Habit
Ketua Pembantu Tadbir (P/O) N22

 

E: suzanah@ukm.edu.my
T: +603 9289 7692

Pn. Shamsuriyati Mansor
Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK)

 

E: sueria@ukm.edu.my
T: +603 9289 7766

Cik Nooraisah Yarmamat
Pembantu
Tadbir (P/O) N22 (TBK)

 

E: nooraishah@ukm.edu.my
T: +603 9289 7841

En. Mohammad Khidhir Sanusi
Pembantu Tadbir (Kewangan) W19

 

E: mkhidhir92@ukm.edu.my
T: +603 9289 7704

Cik Nur Hidayah Mohd Hamapi
Pembantu
Tadbir (P/O) N19

 

E: hidayahhamapi@ukm.edu.my
T: +603 9289 7766

En. Mohd Razif Mohd Isa
Pembantu Tadbir (P/O) N19

 

E: razif89@ukm.edu.my
T: +603 9289 7827

En. Aizul Azhan Mohd Borhan
Pembantu Tadbir (P/O) N19

 

E: aizulcmk@ukm.edu.my
T: +603 9289 7765

En. Mohd Hasraf Adam
Pembantu Operasi N11

 

E: mhasrafadam@ukm.edu.my
T: +603 9289 7152

Pn. Halilyn Abdul Halim
Pembantu Operasi N11

 

E: halilynhalim@ukm.edu.my
T: +603 9289 7152

En. Ahmad Nasiruddin Mohamad
Pembantu Operasi N11

 

E: ahmadmohamad@ukm.edu.my
T: +603 9289 7152

Sains & Penyelidikan

Pn. Nur Akmalulhidayah Md Said
Science Officer C41

 

E: akmal23@ukm.edu.my
T: +603 9289 8013

Infrastruktur

En. Rohaizam Pisol
Penolong Jurutera JA29

 

E: rohaizam@ukm.edu.my
T: +603 9289 7809