Fakulti Kami > Direktori

Kedekanan

Dekan

Prof. Dr. Tuti Ningseh Mohd Dom
Dekan / Profesor VK7 (DUG)

 

E: dfdental@ukm.edu.my
T: +603 9289 7700

 

Bidang Kajian yang Diminati
Dental Public Health, Oral Health Literacy, Oral Health Systems, Oral Health Inequalities

 

Setiausaha Dekan

X
Assistant Office Secretary (N19)

 

E: x@ukm.edu.my
T: +603 9289 7799

Timbalan Dekan (Akademik)

Dr. Nor Atika Md Ashar
Pakar dan Pensyarah Pergigian DUG56 (TG)

E: atika.ashar@ukm.edu.my
T: +603 9289 7774

Bidang Kajian yang Diminati
Forensic Odontology, Craniofacial Morphometrics, Oral Biology, 2D and 3D Imaging, Computer Based Technology in Dentistry, Dental Education

 

Timbalan Dekan (Hal Ehwal Jaringan Industri & Masyarakat)

Prof. Madya Dr. Yew Hsu Zenn
Pakar & Pensyarah Pergigian DUG56

 

E: hz_yew@ukm.edu.my
T: +603 9289 7761

 

Area of Research Interest
Dental ceramics, Composites, Prosthodontics, Dental Education

 

Timbalan Dekan (Penyelidikan & Inovasi)

Prof. Dr. Roszalina Ramli
Profesor VK7 (DUG)

 

E: roszalina@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9289 7366

 

Bidang Kajian yang Diminati
Injury; Accident Research; Medication related Osteonecrosis of The Jaw

 

Pembantu Khas Timbalan Dekan

Pn. Siti Zubaidah Shariffuddin
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Timbalan Dekan (Akademik)

 

E: sitizubaidah@ukm.edu.my
T: +603 9289 7850

Cik Nur Anis Najwa Nazri
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Timbalan Dekan (HEJIM)

 

E: anisnajwanazri@ukm.edu.my
T: +603 9289 7753

Cik Wan Syahirah Zainol Abidin
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Timbalan Dekan (Penyelidikan & Inovasi)

 

E: wan.syahirah@ukm.edu.my
T: +603 9289 7753

Ketua Pentadbiran

Cik Jane Kalang
Penolong Pendaftar Kanan N44 (FX)

 

E: jane@ukm.edu.my
T: +603 9289 7702

Pentadbiran

Pn. Yuhanis Abas
Penolong Pegawai Tadbir N29

 

E: yuhanis@ukm.edu.my
T: +603 9289 7705

Pn. Shamsuriyati Mansor
Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK)

 

E: sueria@ukm.edu.my
T: +603 9289 7766

Cik Nooraisah Yarmamat
Pembantu
Tadbir (P/O) N22 (TBK)

 

E: nooraishah@ukm.edu.my
T: +603 9289 7841

En. Mohd Zulkefli Hasan
Pembantu Tadbir (Kewangan) W19

 

E: zulkefli.hasan@ukm.edu.my
T: +603 9289 7704

Cik Nur Hidayah Mohd Hamapi
Pembantu
Tadbir (P/O) N19

 

E: hidayahhamapi@ukm.edu.my
T: +603 9289 7766

En. Mohd Razif Mohd Isa
Pembantu Tadbir (P/O) N19

 

E: razif89@ukm.edu.my
T: +603 9289 7827

En. Aizul Azhan Mohd Borhan
Pembantu Tadbir (P/O) N19

 

E: aizulcmk@ukm.edu.my
T: +603 9289 7765

En. Mohd Hasraf Adam
Pembantu Operasi N11

 

E: mhasrafadam@ukm.edu.my
T: +603 9289 7152

Pn. Halilyn Abdul Halim
Pembantu Operasi N11

 

E: halilynhalim@ukm.edu.my
T: +603 9289 7152

En. Ahmad Nasiruddin Mohamad
Pembantu Operasi N11

 

E: ahmadmohamad@ukm.edu.my
T: +603 9289 7152

Sains & Penyelidikan

Pn. Nur Akmalulhidayah Md Said
Pegawai Sains C41

 

E: akmal23@ukm.edu.my
T: +603 9289 8013

Pn. Siti Hajar Mohammad
Pegawai Penyelidik Q41

 

E: sitihajar87@ukm.edu.my
T: +603 9289 7145

Infrastruktur

En. Rohaizam Pisol
Penolong Jurutera JA29

 

E: rohaizam@ukm.edu.my
T: +603 9289 7809