Fakulti Perubatan

FAKULTI PERUBATAN

UNIVERSITI KEBANGSAAN MALAYSIA

Kakitangan Pentadbiran

DIREKTORI KAKITANGAN PEJABAT DEKAN

KAKITANGAN SEKRETARIAT PENTADBIRAN

KETUA PENTADBIRAN FAKULTI

Pn Khairatul Nadia Binti Ramli 

Ketua pentadbiran  / Pegawai Tadbir N44 

E:knadia@ukm.edu.my
T: +603 9145 5087

Pn. Ainul Jamilah Binti Zakaria 

Penolong-Penolong Dekan  / Setiausaha Pejabat N29

E:ainul@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9145 5014

 

 

 

WEBMASTER FAKULTI

Pn. Nursyuhaida Zamzam

 Penolong-Penolong Dekan/Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29

E:syuhaida@ukm.edu.my
T: +603 9145 6402

 

 

 

KEWANGAN FAKULTI 

Cik. Aida Nurahmi Ismail

PEMBANTU TADBIR (KEWANGAN)  W22

E:aidaenyi@ukm.edu.my
T: +603 9145 6402

 

 

Cik Nurul Syazwani Mohammad Iqbal

Penolong-Penolong Dekan  /Pembantu Setiausaha Pejabat N19

E:nurul.syazwani.mohammad.iqbal@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9145 8779

 

 

 

En. Mohd Razali Adon

PEMBANTU TADBIR (P/O) N26

E:razali@ukm.edu.my
T: +603 9145 5024

 

 

 

 

Pn. Suzana Mohamad Habit 

PEMBANTU TADBIR  N22

E:suzanah@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9145 5019

 

 

 

Puan Roslina Binti A. Hamid

PEMBANTU TADBIR N19

E: roslinahamid@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9145 5020

 

 

 

 

Puan Nur Shaera Binti Norazalli

Pembantu Tadbir N19

E:shaera@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9145 5042

 

 

 

 

Cik Nurul Izzati Binti Mohd. Ratim

Pembantu Tadbir N19

E:nurulizzatiratim@ukm.edu.my
T: +603 9145 6980

 

 

 

 

Puan Zuraidah Binti Kahardin

Pembantu Operasi N11

E: zuraidahkahardin@gmail.com
T: +603 9145 8510

 

 

 

Encik Khairulanwar Bin Abdul Rahman 

Pembantu Tadbir N19

E: nuar@ukm.edu.my
T: +603 9145 6305

KETUA UNIT LATIHAN

En Ahmad Bukhari A.Latib 

Penolong Pegawai Tadbir N29

E:hishah@ukm.edu.my
T: +603 9145 5087

 

 

Cik Eisya Afrina Binti Abdullah Izhar

Pembantu Tadbir N19

E: eisya@ukm.edu.my
T: +603 9145 5555

Encik Clarence Ko Ching Huat

Pegawai Sains C48

E:clarence@ukm.edu.my
T: +603 9145 6982

 

 

 

Puan Suhada Binti Mansor

Juruteknologi Makmal Perubatan U32

E: suhada_m@ukm.edu.my
T: +603 9145 9496

 

 

Puan Aida Azween  Abd Rahman 

Pembantu Tadbir N19 

E: aida@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9145 9496

 

 

Puan Nor Aini Binti Mat Jusoh

Pembantu Tadbir N19 

E:  noraini@ukm.edu.my
T: +603 9145 9496

 

 

KETUA UNIT PERPERIKSAAN

Cik Mira Marsya Miza Binti Mohd Yasin

Juruteknologi Makmal Perubatan U29

E:mira@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9145 9311

 

 

Encik Muhamad Yusri Bin Abdul Karim

Pembantu Tadbir N19

E: yusrikarim29@gmail.com
T: +603 9145 9310

 

 

 

Cik Hafiza Noor Zulaykha Binti Asnoradi

Pembantu Tadbir N19

E: zulaykha@ukm.edu.my
T: +603 9145 9310

 

 

 

Encik Mohd Fitri Bin Baharin

Pembantu Operasi N11

T: +603 9145 9310

Encik Mohd Firdaus Bin Mohamed

Pegawai Penyelidik Q41

E:mohd.firdaus@ukm.edu.my
T: +603 9145 6305

 

 

 

Cik `Ulya Binti Abdul Rahim

Pegawai Penyelidik Q41

E:ulyaabdulrahim@ukm.edu.my
T: +603 9145 6305

Pn Ummu Farah Binti Fais

Pegawai Undang-Undang L41

E:ummufarahfais@ukm.edu.my
T: +603 9145 6966

KETUA UNIT

Encik Razif Adli Bin Rosli

Pereka B32 (TBK)

adli@ppukm.ukm.edu.my
T: +603 9145 9312

 

 

Encik Mohd Affiq Bin Mohd Othman

Pembantu Tadbir N19 

E affiq@ukm.edu.my
T: +603 9145 9309

 

 

 

 

Cik Nurul Asyiqin Binti Mohamad Noor

Pembantu Tadbir N19 

E: asyiqin@ukm.edu.my
T: +603 9145 9313

 

 

Encik Syed Muhammad Zaki Bin Syed Ismail

Pembantu Tadbir N19 

E zacki@ukm.edu.my
T: +603 9145 9313

 

 

 

 

ENCIK MOHAMMAD AZRUL IDHAM BIN MOHAMMAD

Pembantu Tadbir N19 

E azrulidham97@ukm.edu.my
T: +603 9145 9313

 

 

 

 

ENCIK MOHAMMAD SYAFIQ BIN ROSLI 

Pembantu Penerbitan N19 

E syafiqrosli@ukm.edu.my
T: +603 9145 9313