Pejabat Dekan

Mohamed Termizi Othman
Ketua Penolong Pendaftar N48
Tel: +603 8921 5353
Email: mto@ukm.edu.my

Hasbi Mat Harun
Pegawai Penyelidik Sosial N44
Tel: +603 8921 3197
Email: hasbi@ukm.edu.my

Hazira Haji Mohd Nor
Penolong Pendaftar
Tel: +603-8911 3519
Email: hazira.mohdnor@ukm.edu.my 

Abd. Muhaimin Abd. Ghani
Penolong Jurutera (KUP) JA29
Tel: +603 8921 5297
Email: aiminghani@ukm.edu.my

Mohamad Waliyuddin bin Hamzah
Penolong Pegawai Tadbir N29
Tel: +603 8921 5488
Email: waliey_hamzah@ukm.edu.my

Maya Senin Abu
Setiausaha Pejabat (KUP) N29
Tel: +603 8921 3524
Email: maya@ukm.edu.my

Siti Marwany Abdul
Setiausaha Pejabat (KUP) N29
Tel: +603 8921 5351
Email: wanny@ukm.edu.my

Bukhari Mohd Jaafar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP) FA29
Tel: +603 8921 5489
Email: bukhari@ukm.edu.my

Norihan Bain
Pembantu Tadbir (P/O)(KUP) N22
Tel:  +603 8921 5350
Email: reean@ukm.edu.my

Azizah Abdul Aziz
Pembantu Tadbir (P/O)(KUP) N22
Tel:  +603 8921 3847
Email: dzah@ukm.edu.my

Sarah Samad
Pembantu Tadbir (P/O) N26
Tel:  +603 8921 5143
Email: sarahsd@ukm.edu.my

Noorhashikin Sulaiman
Pembantu Tadbir (Kewangan) W22
Tel:  +603 8921 4815
Email: hashikin@ukm.edu.my

Rohimah Borhan
Pembantu Tadbir (P/O) N22
Tel:  +603 8921 3543
Email: rrohimah@ukm.edu.my

Siti Salwah Talib
Pembantu Tadbir (P/O) N22
Tel:  +603 8921 3507
Email: salwah@ukm.edu.my

Cik Noorfariza Baharen
Pembantu Setiausaha Pejabat N19
Tel:  +603 8921 5352
Email: noorfariza@ukm.edu.my

Nor Suhaima Mohd Yusoff
Pembantu Setiausaha Pejabat N19
Tel:  +603 8921 3535
Email: suhaima@ukm.edu.my

Nurul Hazwani Jamil
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Tel:  +603 8921 4815
Email: nrul@ukm.edu.my

Shilawati Haron
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Tel:  +603 8921 3507
Email: hshila@ukm.edu.my

Sazatul Effa Mat Noor
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Tel:  +603 8921 5353
Email: effa9897@ukm.edu.my

Lela Manja Roha’izat
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Tel:  +603 8921 5350
Email: lelamanja@ukm.edu.my

Mohammad Rashid Abdul Rahim
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP) FA29
Tel:  +603 8921 5489
Email: mrashid@ukm.edu.my

Mohd Fauzan Mohd Fauzi
Pembantu Perpustakaan S19
Tel:  +603 8921 4060
Email: mfauzan@ukm.edu.my

Jamaludin Saleh
Ahli Fotografi B19
Tel:  +603 8921 5297
Email: demang@ukm.edu.my

Rahayu Ramlan
Pembantu Tadbir (P/O)(KUP) N19
Tel:  +603 8921 5297
Email: ayuthia@ukm.edu.my

Sharifah Salleh
Pembantu Tadbir (P/O)(KUP) N19
Tel:  +603 8921 3853
Email: shari@ukm.edu.my

Mohd Faizal Khatab
Pembantu Tadbir (P/O)(KUP) N19
Tel:  +603 8921 5502
Email: jaieyz84@ukm.edu.my

Noor Elfina Ismail
Pembantu Tadbir (P/O) N19
Tel. : 03-8921 3847
Email: elfina@ukm.edu.my

Siti Rohani Mohamad
Pembantu Operasi (KUP) N11
Tel:  +603 8921 5570
Email: ctrohani@ukm.edu.my

Mohd Hadzim Husin
Pembantu Operasi N11
Tel:  +603 8921 3543
Email: azim@ukm.edu.my