Faculty of Engineering and Built Environment

 

Pejabat Dekan

Raja Noor Azim Bin Raja Noor Afandi

  •  
  •  03-8911-8421
  •  rnazim@ukm.edu.my
  • Pembantu Operasi N11

Puan Norazlin Binti Jemiran

  •  
  •  03-8911-8421
  •  nazlin@ukm.edu.my
  • Pembantu Operasi N11

Puan Nur Aqilah Binti Zolkifli

  •  
  •  03-8921-7041
  •  naqilah@ukm.edu.my
  • Pembantu Setiausaha Pejabat N19

Puan Rossilawati Binti Omar

  •  
  •  03-8911-8420
  •  rossilawatiomar@ukm.edu.my
  • Pembantu Tadbir (P/O) N19

Encik Muhamad Azrin Bin Mohd Mustaffa

  •  
  •  03-8911-8354
  •  azrin@ukm.edu.my
  • Pembantu Tadbir (P/O) N22

Zuriati Binti Saharudin

  •  
  •  03-8911-8007
  •  zuriati@ukm.edu.my
  • Setiausaha Pejabat N29

Puan Salahwati Binti Salleh

  •  
  •  03-8911-8001
  •  swati@ukm.edu.my
  • Setiausaha Pejabat N29

Encik Hisa Muddin Bin Abu Sien

  •  
  •  03-8911-8311
  •  hisa@ukm.edu.my
  • Pembantu Tadbir (P/O) N26

Puan Nur Najwa Binti Mohd Rashidi

  •  
  •  03-8911-8422
  •  najwashidi@ukm.edu.my
  • Pembantu Tadbir (P/O) N19

Encik Mohd Fadzly Bin Yahya

  •  
  •  03-8911-8421
  •  mfy@ukm.edu.my
  • Pembantu Tadbir (P/O) N22

Encik Nor Saifulrizan Bin Dahalin

  •  
  •  03-8921-6511
  •  atok@ukm.edu.my
  • Pembantu Operasi N11

Puan Hafizah Binti Dolman

  •  
  •  03-8911-8424
  •  hafizah.d@ukm.edu.my
  • Pembantu Tadbir (P/O) N19

Puan Norfadzillah Binti Che Mat

  •  
  •  03-8911-8310
  •  norfadzillah@ukm.edu.my
  • Penolong Pegawai Tadbir N32