Kolej Pendeta Za'ba

 Kolej Kediaman Pelajar KPZ UKM Bangi

Pentadbiran

Prof. Ts. Dr. Muhammad Rahimi Yusop

Pengetua
03-8921 6848
pgtkpz@ukm.edu.my

Dr. Darman Nordin

Timbalan Pengetua
03-8921 6851
darman@ukm.edu.my

Kapt. Bersekutu (PA) Mohd. Heesyamuddin Khairuddin

Ketua Pentadbiran
03-8921 6847
mhk@ukm.edu.my

Cik Nurul Fatimah Muhamad Narjun

Penolong Pegawai Tadbir N29
03-8921 6851
nurulfatimah@ukm.edu.my

Puan Martini Gariman

Pembantu Tadbir (P/O) N22
03-8921 6851
tinie@ukm.edu.my

Puan Ruzita Razali

Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK)
03-8921 6846
ruzita@ukm.edu.my

Puan Rohaya Yusop

Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK)
03-8921 6007
rohaya@ukm.edu.my

En Muhammad Arif Abdul Wahab

Pembantu Kemahiran H19
03-8921 6008
arif9251@ukm.edu.my

En Omar Amiah Abas

Pembantu Kemahiran H19
03-8921 6008
omar_jpp@ukm.edu.my

En Muhammad Helmi Zainal Abidin

Pembantu Operasi N11
03-8921 6851
helmi1979@ukm.edu.my

En Huzai Hurairah Tak Tan Nasir

Pembantu Operasi N11
03-8921 6851
huzai@ukm.edu.my

En Suhaimi Ngadimun

Pembantu Operasi N11
03-8921 6851
suhaimingadimun@ukm.edu.my

Puan Nurliyana Mohamad Daud

Pembantu Operasi N11
03-8921 6851
liyanadaud21@ukm.edu.my

Felo Kehormat

Muhammad Naeimuddin Zakaria

Ketua Felo
p101175@siswa.ukm.edu.my

Dr. Nurul Asikin Mijan

Felo
nurul.asikin@ukm.edu.my

Dr. Wan Nur Aini Wan Mokhtar

Felo
wannurainiwm@ukm.edu.my

En Muhammad Hamiduddin Saat

Felo
dud@ukm.edu.my

Pn Nur Diyana Jamaluddin

Felo
diyanajamaluddin@ukm.edu.my

Cik Nor Sakinah Mohd Said

Felo
p99710@siswa.ukm.edu.my

Cik Maryam Zulkifli

Felo
maryamzul2910@gmail.com

Cik Nishanti A/p Hari Chandra Rao

Felo
p109156@siswa.ukm.edu.my

Cik Nur Maisarah Hashim

Felo
nmaisarahashim@ukm.edu.my

En. Muhammad Iqbal Abu Latiffi

Felo
p120798@siswa.ukm.edu.my

Majlis Eksekutif Pelajar 2023/2024


Adeb Amir Yusseri

Ketua Eksekutif


Nur Syarafana Zaimi

Timbalan Ketua Eksekutif


Wan Muhammad Akmal Wan
Zainal Anuar

Setiausaha


Nur Anis Syahirah Mohd Azli

Bendahari


Batrisyia Nafisah Muhammad Yusri

Eksekutif Akademik


Abdul Hadi Khairin Mahdzir

Eksekutif Latihan dan Kepimpinan


Kher Anis Awatif Khairul Anuar

Eksekutif Kebajikan


Haikal Syazwan Syahrol Asyril

Eksekutif Keselamatan Dan Prasarana


Nurul Natrissya Ahmad Rizal

Eksekutif Kesukarelawanan


Ahmad Hasif Ahmad Faiz

Eksekutif ICT Dan Multimedia


Amirul Haziq Shazlee

Eksekutif Sukan Dan Rekreasi


Nur Akma Hidayatie Hasnoh

Eksekutif Keusahawanan


Farah Hanisya Sidek

Eksekutif Kerohanian


Siti Munawwarah Junaidi

Eksekutif Kebudayaan


Divya Dakshaiyani A/P
Silvalingam

Eksekutif Perpaduan Kaum

Translate »