Penafian Terjemahan Bahasa Ketiga

Sila ambil perhatian bahawa laman yang akan dipaparkan selepas pengalihbahasaan secara automatik oleh komputer . Kebarangkalian kandungan mungkin berbeza daripada maksud sebenar tidak dapat dielakkan. Universiti Kebangsaan Malaysia tidak bertanggungjawab atas sebarang kerosakan atau kesalahan maklumat yang mungkin terjadi dari kandungan yang telah dialih bahasa. Kandungan rasmi hanya pada laman yang asal di dalam Bahasa Inggeris dan Malaysia.

Laman Web Pusat Kembangan Pendidikan

Timbalan Dekan / Penyelaras Program Sepenuh Masa

Program UKMi (Prasiswazah)

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
Prof Dr Roslina A Manap Timbalan Dekan (Prasiswazah)

No Tel: 03-91456073

Emel:roslina@ppukm.ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
PM Dr Mohd Hanafi Ahmad Damanhuri Ijazah Doktor Perubatan / Ijazah Doktor Perubatan UKM UNPAD

No Tel: 03-9145 9551

Emel: hanafi.damanhuri@ppukm.ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
Prof Dr Dalia Abdullah

Timbalan Dekan (Akademik)

No Tel: 03-92897774

Emel: daliaabdullah@ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
PM Dr Norazrina Azmi Timbalan Dekan (Akademik)

No Tel: 03-8921 5555

Emel: tdaffar@ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
PM Dr (Phd) Zariyantey Abdul Hamid Timbalan Dekan (Prasiswazah)

No Tel: 03-9289 7616/ 8084

Emel: zyantey@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Hanim Kamaruddin

Sarjana Undang-undang

No Tel: 03-9289 6386

Emel: hanim@ukm.edu.my/tdfuu@ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
Dr Haziyah Hussin Timbalan Dekan (Prasiswazah)

No Tel: 03-89215493

Emel: haziyah@ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
Prof Ir Dr Siti Rozaimah Sheikh Abdullah Timbalan Dekan (Prasiswazah)

No Tel: 03-89118035

Emel: rozaimah@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Mohd Fais Mansor Sarjana Muda Kejuruteraan UKM UDE

No Tel: 03-8921 6335

Emel: m.mansor@ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
Prof Dr Shahrul Azman Mohd Noah Timbalan Dekan (Akademik)

No Tel: 03-89216812

Emel: shahrul@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Lailatul Qadri Zakaria Sarjana Muda Sains Komputer / Sarjana Muda Teknologi Maklumat / Sarjana Muda Kejuruteraan Perisian

Phone No: 03-8921 6719

Email: lailatul.qadri@ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
PM Datin Dr Nor Liza ABdullah Timbalan Dekan Prasiswazah

No Tel: 03-89215367

Emel: td2fep@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Tee Lain Tze Sarjana Muda Ekonomi / Pentadbiran Perniagaan

No Tel: 03-8921 5547

Emel: jrtee@ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
PM Dr Wan Shahrazad Wan Sulaiman Timbalan Dekan (Prasiswazah)

No Tel: 03-89214421

Emel: shara@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Daniella Maryam Mohamed Mokhtar Sarjana Muda Sains  Sosial (Psikologi) / Sarjana Muda (Komunikasi Media)

No Tel: 03-8921 3921

Emel: daniellamokhtar@ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
Dr Zanaton Hj Ikhsan Timbalan Dekan (Prasiswazah)

No Tel: 03-8921-6252

Emel: zanaton.iksan@ukm.edu.my

Timbalan Dekan
Program
Hubungi
Prof Dr Wan Aida Wan Mustapha Timbalan Dekan (Prasiswazah)

No Tel: 03-89215418

Emel: tdprasis-fst@ukm.edu.my

 

Penyelaras / Ketua Program
Program
Hubungi
PM Dr Roohaida Othman Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Biokimia)

No Tel: 03-8921 3246

Emel: roohaida@ukm.edu.my

Prof Dr Sheila Nathan Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Bioteknologi Tumbuhan)

No Tel: 03-8926 7446

Emel: sheila@ukm.edu.my

Dr Norefrina Shafinaz Md Nor Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Mikrobiologi)

No Tel: 03-8921 3931

Emel: efrina@ukm.edu.my

Dr Rozidawati Awang  Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Fizik)

No Tel: 03-8921 5884

Emel: rozida@ukm.edu.my

Dr Noor Soffalina Sofian Seng Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Sains Makanan dan Pemakanan)

No Tel: 03-8921 5991

Emel: soffalina@ukm.edu.my

PM Dr Eddie Shahril Ismail Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Matematik)

No Tel: 03-8921 3065

Emel: esbi@ukm.edu.my

Dr Wan Rosmanira Ismail Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Statistik)

No Tel: 03-8921 3929

Emel: wrismail@ukm.edu.my

Prof Dr Noriszura Ismail Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Sains Aktuari)

No Tel: 03-8921 5754

Emel: ni@ukm.edu.my

PM Dr Ng Yong Foo Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Biologi)

No Tel: 03-8921 5875

Emel: ng_yf@ukm.edu.my

PM Dr Habibah Jamil Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Geologi)

No Tel: 03-8921 5659

Emel: bib@ukm.edu.my

Prof Dr Che Abd Rahim Mohamed Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Sains Laut)

No Tel: 03-8921 3209

Emel: carmohd@ukm.edu.my

PM Dr Tukimat Lihan Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Sains Sekitaran)

No Tel: 03-8921 4051

Emel: matt@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Pn Rozmel Abdul Latiff Kursus Citra Program

No Tel: 03-8921 6911

Emel: rozmelabdullatiff@ukm.edu.my

Program Pascasiswazah

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Nur Khalidah Dahlan Sarjana Undang-Undang

No Tel: 03-8921 6382

Emel: nurkhalidahdahlan@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Ir Dr Nur Shazwani Muhammad

Sarjana Kejuruteraan (Awam)

No Tel: 03-8921 6226

Emel: shazwani.muhammad@ukm.edu.my

Dr Nur Tantiyani Ali Othman

Sarjana Kejuruteraan (Kimia)

No Tel: 03-8911 6411

Emel: tantiyani@ukm.edu.my

PM Dr Hassimi Abu Hasan Sarjana Kejuruteraan (Sekitaran)

No Tel: 03-8911 6402

Emel: hassimi@ukm.edu.my

Dr Iskandar Yahya Sarjana Kejuruteraan (Mikroelektronik)

No Tel: 03-8911 7007

Emel: iskandar.yahya@ukm.edu.my

Dr Rosmina Jaafar

Sarjana Kejuruteraan (Komunikasi & Komputer)

No Tel: 03-8911 6693

Emel: rosmina@ukm.edu.my

PM Dr Mohd. Zaki Nuawi

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)

No Tel: 03-8931 6507

Emel: mzn@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Mohd Ridzwan Yaakub Program Bermodul

-Sarjana Keselamatan Siber

-Sarjana Sains Data

-Sarjana Informatik Kesihatan

No Tel: 03-8921 6757

Emel: ridzwanyaakub@ukm.edu.my

Dr Dahlila Putri Dahnil Sikumbang Sarjana Kerja Kursus

-Sarjana Sains Komputer (Teknologi Perisian)

-Sarjana Sains Komputer (Kecerdasan Buatan)

-Sarjana Sains Komputer (Teknologi Rangkaian)

-Sarjana Sains Komputer (Komputeran Prestasi Tinggi)

-Sarjana Teknologi Maklumat (Maklumat Industri)

-Sarjana Teknologi Maklumat (Sains Maklumat)

-Sarjana Teknologi Maklumat (Sistem Multimedia)

-Sarjana Sistem Maklumat

No Tel: 03-8921 6831

Emel: dahlilaputri@ukm.edu.my

 

Popups Powered By : XYZScripts.com