Penafian Terjemahan Bahasa Ketiga

Sila ambil perhatian bahawa laman yang akan dipaparkan selepas pengalihbahasaan secara automatik oleh komputer . Kebarangkalian kandungan mungkin berbeza daripada maksud sebenar tidak dapat dielakkan. Universiti Kebangsaan Malaysia tidak bertanggungjawab atas sebarang kerosakan atau kesalahan maklumat yang mungkin terjadi dari kandungan yang telah dialih bahasa. Kandungan rasmi hanya pada laman yang asal di dalam Bahasa Inggeris dan Malaysia.

Laman Web Pusat Kembangan Pendidikan

Penyelaras Program Sepenuh Masa

Program Eksekutif

Penyelaras
Program
Hubungi
PM Ir Dr Rizauddin Ramli Sistem Pembuatan

No. Tel: 03-8921 7965

Emel: rizauddin@ukm.edu.my

Pengurusan Industri dan Teknologi
Dr Norazreen Abd Aziz Komunikasi dan Komputer

No. Tel: 03-8911 8393

Emel: norazreen@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Mohammad Rahim Bin Kamaluddin Sarjana Sains Sosial (Pengajian Kepolisan) & Diploma Siswazah Sains Kepolisan, FSSK Phone No: 03-8921 3923

Email: rahimk@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
Kursus Citra Universiti
Pn Azlina Aris Kursus Citra Bahasa Inggeris

No Tel: 03-8921 6886

Emel: ina_aris@ukm.edu.my

Dr Wardah Mustafa Din Kursus Citra Keusahawanan

No Tel: 03-8921 6873

Emel: wardahmustafadin@ukm.edu.my

Program UKMi

Penyelaras
Program
Hubungi
PM Dr Mohd Hanafi Ahmad Damanhuri Perubatan & UNPAD

No Tel: 03-9145 9551

Emel: hanafi.damanhuri@ppukm.ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Rifqah Nordin

Sarjana Muda (Pergigian)

No Tel: 03-9289 7866

Emel: rifqahnordin@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Hanim Kamaruddin

Sarjana Undang-undang

No Tel: 03-9289 6386

Emel: hanim@ukm.edu.my/tdfuu@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Lailatul Qadri Zakaria Program Prasiswazah

Phone No: 03-8921 6719

Email: lailatul.qadri@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Tee Lain Tze Program Prasiswazah

No Tel: 03-8921 5547

Emel: jrtee@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Daniella Maryam Mohamed Mokhtar Program Prasiswazah

No Tel: 03-8921 3921

Emel: daniellamokhtar@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
PM Dr Roohaida Othman Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Biokimia)

No Tel: 03-8921 3246

Emel: roohaida@ukm.edu.my

Prof Dr Sheila Nathan Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Bioteknologi Tumbuhan)

No Tel: 03-8926 7446

Emel: sheila@ukm.edu.my

Dr Norefrina Shafinaz Md Nor Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Mikrobiologi)

No Tel: 03-8921 3931

Emel: efrina@ukm.edu.my

Dr Rozidawati Awang  Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Fizik)

No Tel: 03-8921 5884

Emel: rozida@ukm.edu.my

Dr Noor Soffalina Sofian Seng Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Sains Makanan dan Pemakanan)

No Tel: 03-8921 5991

Emel: soffalina@ukm.edu.my

PM Dr Eddie Shahril Ismail Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Matematik)

No Tel: 03-8921 3065

Emel: esbi@ukm.edu.my

Dr Wan Rosmanira Ismail Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Statistik)

No Tel: 03-8921 3929

Emel: wrismail@ukm.edu.my

Prof Dr Noriszura Ismail Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Sains Aktuari)

No Tel: 03-8921 5754

Emel: ni@ukm.edu.my

PM Dr Ng Yong Foo Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Biologi)

No Tel: 03-8921 5875

Emel: ng_yf@ukm.edu.my

PM Dr Habibah Jamil Sarjana Muda Sains dengan Kepujian (Geologi)

No Tel: 03-8921 5659

Emel: bib@ukm.edu.my

Prof Dr Che Abd Rahim Mohamed Sarjanamuda Sains dengan Kepujian (Sains Laut)

No Tel: 03-8921 3209

Emel: carmohd@ukm.edu.my

PM Dr Tukimat Lihan Sarjanamuda Sains dengan Kepujian (Sains Sekitaran)

No Tel: 03-8921 4051

Emel: matt@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Pn Rozmel Binti Abdul Latiff Kursus Citra Program

No Tel: 03-8921 6911

Emel: rozmelabdullatiff@ukm.edu.my

Program Sepenuh Masa

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Mohd Fais Mansor Dwi Ijazah UKM - UDE

No Tel: 03-8921 6335

Emel: m.mansor@ukm.edu.my

Dr Wan Aizon W Ghopa

Sarjana Muda Kejuruteraan Mekanikal (Kuwait)

No Tel: 03-8921 6729

Emel: waizon@ukm.edu.my

Dr Irfana Kabir Ahmad

Sarjana Muda Kejuruteraan Awam (Kuwait)

No Tel: 03-8921 6229

Emel: irfana@ukm.edu.my

Ir Dr Nur Shazwani Muhammad

Kejuruteraan Awam

No Tel: 03-8921 6226

Emel: shazwani.muhammad@ukm.edu.my

Dr Nur Tantiyani Ali Othman

Sarjana Kejuruteraan Kimia

No Tel: 03-8911 6411

Emel: tantiyani@ukm.edu.my

Dr Rosmina Jaafar

Sarjana Kejuruteraan Komunikasi & Komputer

No Tel: 03-8911 6693

Emel: rosmina@ukm.edu.my

PM Dr Mohd. Zaki Nuawi

Sarjana Kejuruteraan Mekanikal

No Tel: 03-8931 6507

Emel: mzn@ukm.edu.my

PM Dr Hassimi Abu Hasan Sarjana Kejuruteraan Sekitaran

No Tel: 03-8911 6402

Emel: hassimi@ukm.edu.my

Dr Iskandar Yahya Sarjana Kejuruteraan Mikroelektronik

No Tel: 03-8911 7007

Emel: iskandar.yahya@ukm.edu.my

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Mohd Ridzwan Yaakub Program Bermodul Sepenuh

-Sarjana Keselamatan Siber

-Sarjana Sains Data

-Sarjana Informatik Kesihatan

No Tel: 03-8921 6757

Emel: ridzwanyaakub@ukm.edu.my

PM Dr Kamsuriah Ahmad Sarjana Kerja Kursus

-Sarjana Sains Komputer (Teknologi Perisian)

-Sarjana Sains Komputer (Kecerdasan Buatan)

-Sarjana Sains Komputer (Teknologi Rangkaian)

-Sarjana Sains Komputer (Komputeran Prestasi Tinggi)

-Sarjana Teknologi Maklumat (Maklumat Industri)

-Sarjana Teknologi Maklumat (Sains Maklumat)

-Sarjana Teknologi Maklumat (Sistem Multimedia)

-Sarjana Sistem Maklumat

No Tel: 03-8921 7088

Emel: kamsuriah@ukm.edu.my

 

Popups Powered By : XYZScripts.com