Disclaimer Third Language Translation

Please note that the page which will be displayed later after translations have been made is an automatic computer translation. The odds that the content will differ from the original cannot be avoided. We are not responsible on any damage or wrong information which might occur from the contents which has been translated. Official content is only at the original page which is in English or Malay.

Pusat Pembangunan Keusahawanan & EKS

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti (PDKK)

Prof. Dr. Mohamad Nasir Shafiee

  • 03-91455947
  • mns@ppukm.ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Perubatan)


Prof. Madya Dr. Zahara Abdul Manaf

  • 03-92897677
  • zaharamanaf@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Sains Kesihatan)


Dr. Murshida Marizan Nor

  • 03-92897968
  • murshida@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Pergigian)


Dr. Nor Syafinaz Yaakob

  • 03-92898056
  • nsy@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Farmasi)


Prof. Dr. Mariyam Jameelah Ghazali

  • 03-89216504
  • mariyam@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Kejuruteraan dan Alam Bina)


Prof. Madya Dr. Salmy Edawati Yaacob

  • 03-89213585
  • salmy1001@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Pengajian Islam)


Dr. Azrulhizam Shapi`i

  • 03-89216674
  • azrulhizam@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Teknologi dan Sains Maklumat)


Dr. Nur Afifah Vanitha Abdullah

  • 03-89213510
  • pdkkfssk@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan)


Dr. Sheerad Sahid

  • 012-8602162
  • sheerad@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Pendidikan)


Prof. Madya Dr. Jady @ Zaidi Hassim

  • 03-89118442
  • jady@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Undang-Undang)


Dr. Noor Hasni Juhdi

  • 03-89213567
  • n_hasni@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Ekonomi dan Pengurusan)


Prof. Madya Dr. Mahanem Mat Noor

  • 03-89215193
  • mahanem@ukm.edu.my

Penolong Dekan Keusahawanan dan Kreativiti

(Fakulti Sains dan Teknologi)


Prof. Madya Dr. Mashitoh Yaacob

  • 03-89216913
  • mash@ukm.edu.my

Timbalan Pengarah,Akademik dan Pelajar

Pusat Citra Universiti (CITRA UKM)


Translate »