Kelestarian

Profesor Madya Sr Ts. Gs. Dr. Khairul Nizam Abdul Maulud

Timbalan Pengarah Eksekutif (Kelestarian)
603-8921 3857
tpestrategi4@ukm.edu.my

Profesor Madya Dr. Azmul Fahimi Kamaruzaman

Timbalan Pengarah Eksekutif (Kelestarian)
603-8921 3857
tpestrategi4@ukm.edu.my

Puan Farhanah Md Isa

Penolong Pendaftar Kanan N44
603-8921 4757
farhanamdisa@ukm.edu.my

Puan Siti Nora Mhd Isa

Penolong Pendaftar Kanan N44
603-8921 4757
sitinora@ukm.edu.my

Cik Siti Hajaratul’ Asyikin Mohamad Shahapuddin

Penolong Pendaftar N41 (Personel MySTEP)
603-8921 3857
hajaratul@ukm.edu.my

Puan Khairul Maisarah Kahar

Penolong Pendaftar N41 (Personel MySTEP)
603-8921 3857
kmaisarah@ukm.edu.my

Encik Barudin Baharin

Penolong Pegawai Tadbir N32
603-8921 4812
barudin@ukm.edu.my

Puan Nurul Shahira Abdullah

Pereka B29
603-8921 3891
shira@ukm.edu.my

Encik Ahmad Hazreen Wagiman

Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N22
603-8921 4056
hazreen@ukm.edu.my

Encik Mohd Nor Adzhar Adnan

Pembantu Tadbir (P/O) N19
603-8921 3890
adzhar44@ukm.edu.my

Cik Nur Hannan Lokman

Pembantu Tadbir (P/O) N19
603-8921 3857
nurhannan@ukm.edu.my

Encik Mohd Arif Yatim

Pembantu Am Pejabat N11
603-8921 3890
m_arif@ukm.edu.my