ahli jawatankuasa

Latihan Amali Industri

PUSATNAMA PENYELARASEMAILNO. TELEFON
Pusat Kajian SyariahDr. Azlin Alisa Ahmad (Ketua)azlinalisa@ukm.edu.my+603-8921 5511
Dr. Wafaa’ binti Yusofwafaa@ukm.edu.my+603-8921 5510
Dr. Norhoneydayatie binti Abdul Manapnorhoney@ukm.edu.my+603-8921 5537
Pusat Kajian Dakwah dan KepimpinanDr. Khazri bin Osman (Ketua)khazri@ukm.edu.my+603-8921 4755
Dr. Mohamad Zulkifli Abdul Ghanizulghani@ukm.edu.my+603-8921 5319
Pusat Kajian Usuluddin dan FalsafahDr. Nur Farhana binti Abdul Rahman (Ketua)nfarhana@ukm.edu.my+603-8921 5644
Dr. Nozira binti Sallehaziera@ukm.edu.my+603-8921 5133
Pusat Kajian Bahasa Arab dan Tamadun IslamDr. Md. Nor bin Abdullah (Ketua)monab@ukm.edu.my+603-8921 5565
Dr. Zulkarnain Mohamednain@ukm.edu.my+603-8921 5557
Pusat Kajian Al-Quran dan Al-SunnahDr. Mohd Farhan Md. Ariffin (Ketua)farhan.ariffin@ukm.edu.my+604-8921 4427
Puan Nor Syamimi binti Mohdnorsyamimimohd@ukm.edu.my+603-8921 4426