Faculty of Islamic Studies

FAKULTI PENGAJIAN ISLAM

كلية الدراسات الإسلامية

Direktori Kakitangan Pengurusan

Fakulti Pengajian Islam

Pejabat Am

Mohd Azmi Mahat@ Kashim

Ketua Penolong Pendaftar Kanan
No. Tel: 03-89215353
e-Mel: azmi9542@ukm.edu.my

Rahayu Ramlan

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215143
e-Mel: ayuthia@ukm.edu.my

Noorhashikin Sulaiman

Pembantu Tadbir Kewangan
No. Tel: 03-89214815
e-Mel: hashikin@ukm.edu.my

Lela Manja Rohaizat

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215350
e-Mel: lelamanja@ukm.edu.my

Nor Suhaima Mohd Yusoff

Pembantu Setiausaha Pejabat
No. Tel: 03-89213535
suhaima@ukm.edu.my

Mohd Hadzim Husin

Pembantu Operasi
No. Tel: 03-89214815
e-Mel: azim@ukm.edu.my

Ili Dayana Muhamad Ibrahim

Pembantu Setiausaha Pejabat
No Tel: 03-89215353
e-Mel: ilidayana@ukm.edu.my

Nurul Hazwani Jamil

Pembantu Tadbir (P/O)
No Tel: 03-89214814
e-Mel: nrul@ukm.edu.my

Sakina Shery Aida Zamri

Pembantu Tadbir (P/O)
No Tel: 03-89215297
e-Mel: shery86@ukm.edu.my

Noorafizah Ahmad

Setiausaha Pejabat
No Tel: 03-89215351
e-Mel: noora@ukm.edu.my

Jamaludin Saleh

Juru Fotografi
No Tel: 03-89214815
e-Mel: demang@ukm.edu.my

Norhidayah Rosli

Pembantu Tadbir (P/O)
No Tel: 03-89215350
e-Mel: norhidayahrosli@ukm.edu.my

Bukhari Mohd Jaafar

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
No Tel: 03-89215489
e-Mel: bukhari@ukm.edu.my

Mohammad Rashid Abdul Rahim

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
No Tel: 03-89215489
e-Mel: mrashid@ukm.edu.my

Mohd Fauzan Mohd Fauzi

Pembantu Perpustakaan
No Tel: 03-89214060
e-Mel: mfauzan@ukm.edu.my

Mohamad Waliyuddin Hamzah

Penolong Pegawai Tadbir
No Tel: 03-89215488
e-Mel: waliey_hamzah@ukm.edu.my

Abdul Muhaimin Abd Ghani

Penolong Jurutera
No Tel: 03-89215297
e-Mel: aiminghani@ukm.edu.my

Rokiah Keleng

Pembantu Tadbir (P/O)
No Tel: 03-89213529
e-Mel: r.keleng@ukm.edu.my

Urus Setia Program Pengajian Siswazah

Syazriza Zulkapli

Penolong Pendaftar Kanan
No. Tel: 03-89213579
e-Mel: syazriza@ukm.edu.my

Siti Salwah Talib

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89213507
e-Mel: salwah@ukm.edu.my

Noor Darlina Kasumawati Mohd Yusof

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89213543
e-Mel: darlina@ukm.edu.my

Khatijah Sabtu

Setiausaha Pejabat
No. Tel: 03-89213524
e-Mel: kati@ukm.edu.my

Sharifah Salleh

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89213507
e-Mel: shari@ukm.edu.my

Mohd Khairul Azlan Adnan

Pembantu Operasi
No. Tel: 03-89213543
e-Mel: mk_azlan@ukm.edu.my

Urus Setia Penyelidikan dan Penerbitan

Hazira Mohd Nor

Penolong Pendaftar Kanan
No. Tel: 03-89213197
e-Mel: hazira.mohdnor@ukm.edu.my

Mohd Faizal Khatab

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215502
e-Mel: jaieyz84@ukm.edu.my

Noorfariza Baharen

Pembantu Setiausaha Pejabat
No. Tel: 03-89215352
e-Mel: noorfariza@ukm.edu.my

Nur Amanina Mohamad Daud

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215502
e-Mel: nuramanina95@ukm.edu.my

Urus Setia Alumni dan Jaringan Masyarakat

Hanis Atikah Jamal

Pembantu Setiausaha Pejabat
No. Tel: 03-89213847
e-Mel: hanis_atikah@ukm.edu.my

Zuhaini Azalli

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89213847
e-Mel: nanie@ukm.edu.my

Pusat Kajian Syariah

Nur Fatimah Jamalludin

Pembantu Setiausaha Pejabat
No. Tel: 03-89215501
e-Mel: nurfa@ukm.edu.my

Azizah Abdul Aziz

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215500
e-Mel: dzah@ukm.edu.my

Rohimah Borhan

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215500
e-Mel: rrohimah@ukm.edu.my

Pusat Kajian Usuluddin dan Falsafah

Maya Senin Abu

Setiausaha Pejabat
No. Tel: 03-89215522
e-Mel: maya@ukm.edu.my

Khairul Nisa' Mohamad

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215520
e-Mel: nisamohamad@ukm.edu.my

Pusat Kajian Bahasa Arab dan Tamadun Islam

Nurul Firdaus Ramli

Pembantu Setiausaha Pejabat
No. Tel: 03-89215551
e-Mel: nurulfirdaus@ukm.edu.my

Shilawati Haron

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215550
e-Mel: hshila@ukm.edu.my

Siti Rohani Mohamad

Pembantu Operasi
No. Tel: 03-89215550
e-Mel: ctrohani@ukm.edu.my

Pusat Kajian Dakwah dan Kepimpinan

Nor Haslina Salim

Pembantu Setiausaha Pejabat
No. Tel: 03-89215977
e-Mel: nhs@ukm.edu.my

Muhammad Abdul Aziz Ismail

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215528
e-Mel: aziz_ismail@ukm.edu.my

Mahat Idris

Pembantu Operasi
No. Tel: 03-89215528
e-Mel: aat@ukm.edu.my

Pusat Kajian Al-Quran dan Al-Sunnah

Siti Roshana Azahari

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215519
e-Mel: sitiroshana@ukm.edu.my

Farah Zahirah Md Zakir

Pembantu Tadbir (P/O)
No. Tel: 03-89215294
e-Mel: farahzahirah@ukm.edu.my