Fakulti Kejuruteraan dan Alam Bina

 

Direktori Pentadbiran


Waktu operasi:

Isnin – Khamis : 08:00 am – 01:00 pm; 02:00 pm – 5:00 pm

Jumaat : 08:00 am – 12:30 pm; 02:45 pm - 05:00 pm

Encik Mohd Najib Adun

Ketua Pentadbiran N52

+60389118427

najib@ukm.edu.my

Dr. Farizah Ansarudin

Ketua Pegawai Sains C48

(Sekretariat Penyelidikan & Inovasi)

+60389216592

farizah.ansarudin@ukm.edu.my

Encik Muhamad Fadle Mohamad Abu Sadin

Ketua Pegawai Sains C48

(Jaringan Industri, Alumni & Komuniti)

+60389216954

fadlie@ukm.edu.my

Puan Roslena Md. Zaini

Ketua Pegawai Penyelidik Q48

(Sekretariat Penyelidikan & Inovasi)

+60389118312

roslena@ukm.edu.my

Encik Khairul Fadzly Sazali

Jurutera J48

+60389118426

khairulf@ukm.edu.my

Puan Anis Farlini Ahmadol

Penolong Pendaftar N41

+60389118425

anisahmadol@ukm.edu.my

Cik Fasya Sulaiman

Penolong Pendaftar N41

+60389118005

fasyasulaiman@ukm.edu.my

Puan Nur Farah Liza Ramli

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan F44

+60389217038

nurfarah@ukm.edu.my

Puan Nurhardyawati Ismail

Pegawai Sains Kanan C44

(Jabatan Kejuruteraan Awam)

+60389216210

nurhardyawati_ismail@ukm.edu.my

Encik Mohd Khairul Zain Hj. Ismail

Pegawai Sains Kanan C44

(Jabatan Kejuruteraan Awam)

+60389216211

zainkhairul@ukm.edu.my

Encik Mohd Huzairi Johari

Pegawai Penyelidik Kanan Q44

(Jabatan Kejuruteraan Elektrik, Elektronik dan Sistem)

+60389216111

huzairi@ukm.edu.my

Cik Aida Baharudin

Pegawai Sains Kanan C44

(Jabatan Kejuruteraan Elektrik, Elektronik dan Sistem)

+60389216321

aida6@ukm.edu.my

Puan Siti Nurul Hunadia Husin

Pegawai Sains Kanan C44

(Jabatan Kejuruteraan Kimia dan Proses)

+60389216978

hunadya@ukm.edu.my

Encik Azhari Shamsudeen

Senior Research Officer Q44

(Jabatan Kejuruteraan Mekanikal dan Pembuatan)

+60389216454

azharibs@ukm.edu.my

Encik Mohd Rohaizat Mat Tahir

Pegawai Sains Kanan C44

(Jabatan Kejuruteraan Mekanikal dan Pembuatan)

+60389216510

rohaizat@ukm.edu.my

Puan Nooraini Ahmad @ Zakaria

Pegawai Sains Kanan C44

(Jabatan Seni Bina dan Alam Bina)

+60389118305

nooraini@ukm.edu.my

Encik Nasrul Amir Abdul

Pegawai Sains Kanan C44

(Jabatan Pendidikan Kejuruteraan)

+60389216597

nasrul@ukm.edu.my

Puan Nurul Asmizah Mat Saat

Pegawai Sains C41

(Jabatan Seni Bina dan Alam Bina)

+60389118353

nurulasmizah@ukm.edu.my