Faculty of Science and Technology

Pejabat Kedekanan

En. Muhamad Walid Osman

Timbalan Pendaftar N54
03-8921 4382
kpfst@ukm.edu.my

Cik Lily Khairiah Kadaruddin

Pegawai Sains C52
03-89214494
lilykhairiah@ukm.edu.my

Pn. Norly
Abd Aziz

Pegawai Sains C44
03-8921 4591
norly@ukm.edu.my

Pn. Nurhafizah
Haris

Pegawai Pemasaran N41
03-8921 4796
madampzah83@ukm.edu.my

Pn. Kamaroslaily Kamid

Pegawai Kewangan W41
03-8921 3617
kamaroslaily@ukm.edu.my

Pn. Izzaty Farhana Mohammed Yusoff

Penolong Pegawai Tadbir N32
03-8921 5088
izzaty@ukm.edu.my

Cik Liyana Roseli

Setiausaha Pejabat N32
03-8921 5419
liyanaroseli
@ukm.edu.my

Cik Che Nurain Balkis Anuar

Pembantu Setiausaha
Pejabat N19
03-8921 4382
ainbalkis@ukm.edu.my

Pn. Halimatussaadiah Sohod

Pembantu Tadbir N19
03-8921 5088
halimatussaadiah
@ukm.edu.my

Cik Siti Nur Aliaa
Abu Talib

Pembantu Penerbitan N19
03-8921 5088
sitinuraliaa@ukm.edu.my

Cik Nur Fatin Amalina Nazarudin

Pembantu Tadbir N19
03-8921 4129
fatin.amalina@ukm.edu.my

En. Roslin
Ab. Manaf

Pembantu Operasi N11
03-8921 5425
rosma@ukm.edu.my

En. Ahmad Kusyairi Nazaruddin

Pembantu Operasi N11
03-8921 5425
kusyairi@ukm.edu.my

En. Amir Syarifuddin
Zainal Abidin

Pembantu Operasi N11
03-8921 5425
amirzainal@ukm.edu.my

Teknikal

En. Ahmad Khusairi Ali

Penolong Jurutera JA36
03-8921 5903
ery_ali@ukm.edu.my

En. Abdul Halim
Mohd. Kasim

Penolong Jurutera JA29
03-8921 4761
halimfst@ukm.edu.my

En. Asnan Asruf
Abu hanipah

Penolong Jurutera JA29
03-8921 4761
asnanasruf@ukm.edu.my

Pn. Ummi Nanis
Rosli

Penolong Jurutera JA29
03-8921 5903
umie313@ukm.edu.my

En. Mohd Edzrul Fadly Mat Nawi

Pen. Peg. Teknologi Maklumat FA29
03-8921 4669
edzrul@ukm.edu.my

En. Mohd Faridz
Abd Jalil

Pen. Peg. Teknologi Maklumat FA29
03-8921 5423
faridz@ukm.edu.my

Pn. Khairiah
Kamarudin

Pen. Peg. Teknologi Maklumat FA29
03-8921 5714
khai@ukm.edu.my

En. Khairul Azmi Shabudin

Juruteknik Komputer FT19
03-8921 4475
khairulazmi
@ukm.edu.my

En. Mohd Khairul Azmi Mohd Zuki

Juruteknik Komputer FT19
03-8921 3591
mka@ukm.edu.my

En. Badru Nizam
Sajadi

Jurufotografi B26
03-8921 4825
bard@ukm.edu.my

En. Kamarul Arifin
Mohd. Sanusi

Jurufotografi B19
03-8921 4825
rob@ukm.edu.my

Pn. Diha Ariane Salihuddin

Pereka B22
03-8921 5422
diha@ukm.edu.my

Pn. Faradiana
Ahmad Fauzi

Pereka B19
03-8921 5422
faradiana@ukm.edu.my