Disclaimer Third Language Translation

Please note that the page which will be displayed later after translations have been made is an automatic computer translation. The odds that the content will differ from the original cannot be avoided. We are not responsible on any damage or wrong information which might occur from the contents which has been translated. Official content is only at the original page which is in English or Malay.

Pusat Citra Universiti

Penyelaras

Dr. Wan Zulkifli Wan Hassan

Lantikan Penyelaras:

9 Jun 2020 - 8 Jun 2023


Kepakaran:

Sejarah Perundangan, Pemikiran dan Tamadun Islam


Dr. Azizi Umar

Lantikan Penyelaras:

9 Jun 2020 - 8 Jun 2023


Kepakaran:
Pendidikan dan Tamadun Islam


Encik Ahmad Rafizi Salleh

Lantikan Penyelaras:

1 September 2020 hingga struktur kedekanan Citra UKM


Kepakaran:

Teknologi Maklumat Dalam Pendidikan dan Tamadun Islam


Dr. Afiffuddin Husairi Mat Jusoh@Hussain

Lantikan Penyelaras:

1 Disember 2018 - 30 November 2021


Kepakaran:

Construction Informatic, Psychometric Analysis


Dr Lim Kar Keng

Lantikan Penyelaras:

18 November 2018 - 17 November 2022


Kepakaran:

Sains Bahan


Dr. Abdul Salam Yussof

Lantikan Penyelaras:

18 November 2019 - 17 November 2022


Kepakaran:

Tamadun Islam, Kemahiran Berfikir


Puan Nor Azilawati Mat Isa

Lantikan Penyelaras:

1 November 2020 hingga struktur kedekanan Citra UKM


 


Dr. Normazidah Che Musa

Lantikan Penyelaras:

1 September 2018 - 31 Ogos 2021



Dr. Nasruddin Yunos

Lantikan Penyelaras:

1 May 2018 - 30 April 2020


Kepakaran:

Pengajian Peradaban


Dr. Jamsari bin Alias

Lantikan Penyelaras:

15 Ogos 2019 - 14 Ogos 2022


Kepakaran:

Psikologi Organisasi, Sumber Manusia dan Etika


Dr. Wardah Mustafa Din

Lantikan Penyelaras:

1 Ogos 2020 - 31 Julai 2023


Kepakaran:

Farmasi Hasilan Semulajadi


Puan Rozmel Abdul Latiff

Lantikan Penyelaras:

1 November 2018 - 31 Oktober 2021


Kepakaran
Pembelajaran & Pengajaran Bahasa Inggeris Sebagai Bahasa Kedua & Komunikasi Silang Budaya


Puan Azlina Aris

Lantikan Penyelaras:

15 Ogos 2020 - 14 Ogos 2023



Encik Roslan Abd Salam

Lantikan Penyelaras:

15 Februari 2019 - 14 Februari 2022



Puan Umi Kalsom Hot

Lantikan Penyelaras:

15 Februari 2019 - 14 Februari 2021



Encik Hasaruddin Izewan Mohd Sharif

Lantikan Penyelaras:

1 May 2018 - 30 April 2021