PROGRAM AUDIOLOGI – STAFF AKADEMIK

Dr. Nor Haniza Abdul Wahat
Ketua Program/ Pensyarah Universiti DS51

Penilaian dan Pengurusan Sistem Vestibular dan Keseimbangan (CV)    +603-9289 5005/ 5018  nor_haniza@ukm.edu.my


Profesor Madya Dr. Cila Umat
 Pensyarah Universiti DS54

 Audiologi Implan Koklea (CV) +603-9289 5035 Related image cila@ukm.edu.my


Rafidah Mazlan

Prof. Madya Dr. Rafidah Mazlan
Pensyarah Universiti DS54

Audiologi Pediatrik (CV)  +603-9289 5005  rafidahmazlan@ukm.edu.my


Nashrah Maamor

Dr. Nashrah Maamor
Pensyarah Universiti DS52

 Neurofisiologi auditori (CV) +603-9289 5031  nashrah@ukm.edu.my


 

Dr. Quar Tian Kar

Pensyarah Universiti DS52

 Alat Bantuan Pendengaran (CV)  +603-9289 5028  quartiak@ukm.edu.my


Noor Alaudin Abdul Wahab

Dr. Noor Alaudin Abdul Wahab
Pensyarah Universiti DS52

Auditory Processing Disorders (CV) +603-9289 5024  noor.alaudin@ukm.edu.my


 

Wan Syafira Ishak

Dr. Wan Syafira Ishak
Pensyarah Universiti DS51

 Penilaian dan Pengurusan Tinitus, Hiperakusis dan Masalah Pendengaran Akibat Bunyi Hingar (CV)  +603-9289 5011  wsyafira@ukm.edu.my


Marniza Omar

Dr. Marniza Omarspacer
Pensyarah Universiti DS45

 Penilaian vestibular dan rehabilitasi/  Kecacatan dan ketidak seimbangan (CV) +603-2691 4230 / +603-9289 5029  marniza.omar@ukm.edu.my


Dr. Chong Foong Yen
Pensyarah Universiti DS45

 Alat bantu pendengaran (CV) +603-2691 4230 / +603-9289 5012  foongyen.chong@ukm.edu.my


Dr. Akmaliza Ali
Pensyarah Universiti DS45

Rehabilitasi Aural (dewasa)/ Penjagaan pesakit/ Pen hearing management beyond amplification (CV)  +603-9289 5015   akmalizaali@ukm.edu.my


Hubungi Kami

Image result for surat icon.pngProgram Audiologi dan Sains Pertuturan
Fakulti Sains Kesihatan
Universiti Kebangsaan Malaysia
Jalan Temerloh
53200 Kuala Lumpur
Image result for telefon icon.png +603-9289 5018  Image result for fax icon.png +603-2698 6039