UKMShape

(Pusat Pembentukan Pendidikan Lanjutan & Profesional)

| Penyelaras Program Eksekutif

Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan (FSSK)
PenyelarasProgramHubungi
Dr Nazirah Binti HassanDiploma Pascasiswazah (Kerja Sosial)☎️:  03-8921 4049
📧: nazirah@ukm.edu.my
Dr Norshaffika Izzaty Binti Zaiedy NorSarjana Sains Sosial (Psikologi Industri & Organisasi)☎️:  03-8921 4198
📧: shaffika.izzaty@ukm.edu.my
Dr Mohd Ikbal Bin Mohd HudaSarjana Sains Sosial (Pengajian Strategi & Diplomasi)☎️: 03-8921 3643
📧: ibahuda@ukm.edu.my
Encik Nik Hairi Bin OmarSarjana Sains Sosial (Pengajian Polisi Pengangkutan, Logistik dan Penguatkuasaan)☎️:  03-8921 3937
📧: hairi@ukm.edu.my
PenyelarasProgramHubungi

Kuala Lumpur & Bangi

En Abdullah Sanusi Bin Othman

Sarjana Muda Pentadbiran Perniagaan☎️: 03-8921 3579
📧: asza@ukm.edu.my

Kuala Lumpur & Bangi

Dr Amirul Hafiz Bin Mohd Nasir

Sarjana Muda Perakaunan☎️: 03-8921 5546
📧: amirul@ukm.edu.my
Dr Suhaili Binti Alma ‘AmunSarjana Muda Ekonomi & Sarjana Ekonomi Islam☎️:  03-8921 3305
📧: suhaili@ukm.edu.my
Dr Rosiati Binti RamliSarjana/PhD Perakaunan☎️:  03-8921 5769
📧: rosie@ukm.edu.my
Dr Noor Hasni Binti Juhdi SarjanaKeusahawanan & Inovasi☎️:  03-8921 3567
📧: n_hasni@ukm.edu.my
PenyelarasProgramHubungi
Dr Siti Fadzilah Mat NoorSarjana Muda Sains Komputer☎️: 03-8921 6673
Sarjana Muda Kejuruteraan Perisian dengan Kepujian (Pembangunan Sistem Multimedia)📧: fadzilah@ukm.edu.my
PenyelarasProgramHubungi
PM Dr Ruzian Binti MarkomSarjana Harta Intelek☎️: 03-8921 6382
Sarjana Undang-Undang Perniagaan📧: ruzian@ukm.edu.my
Dr Nur Khalidah Binti DahlanSarjana Undang-Undang☎️:  03-8921 3305
📧: nurkhalidahdahlan@ukm.edu.my
PenyelarasProgramHubungi
PM Dr Salma Mohamad YusopDiploma Eksekutif (Pengurusan Kebersihan Dan Keselamatan Makanan)☎️:  03-8921 5989
📧: salma_my@ukm.edu.my
Ts Dr Mohd Idzat Bin IdrisSarjana Pengurusan Keselamatan Industri☎️:  03-8921 3051
📧: idzat@ukm.edu.my
PM Dr Nur Riza Mohd SuradiSarjana Sains (Peningkatan Kualiti & Produktiviti)☎️: 03-8921 3593
📧: nrms@ukm.edu.my
PenyelarasProgramHubungi
PM Dr Sallehuddin Mohamed HarisSarjana Kejuruteraan (Sistem Pembuatan)☎️: 03-8921 6512
Sarjana Sains (Pengurusan Industri dan Teknologi)📧: sallehmh@ukm.edu.my
Dr Anies Faziehan Binti ZakariaSarjana Pendidikan Kejuruteraan (Mod Campuran)☎️: 03-8921 7184
📧: aniesfaziehan@ukm.edu.my
PenyelarasProgramHubungi
Prof Madya Dr Rosnah Binti IsmailSarjana Sains Kesihatan Masyarakat (Kesihatan Pekerjaan)☎️:  03-9145 8789
📧: drrose@ppukm.ukm.edu.my
Prof Madya Dr Aniza Binti IsmailSarjana Sains Kesihatan Masyarakat (Pengurusan Hospital & Ekonomi Kesihatan)☎️: 03-9145 8791
📧: aniza@ppukm.ukm.edu.my / draniza@gmail.com
Prof Madya Dr Muhammad Azrai Bin AbuDiploma Pascasiswazah Embriologi Klinikal☎️: 03-9145 5950
📧: Azraiabu1983@gmail.com
PenyelarasProgramHubungi
Dr Khairul Azhar JamaludinSarjana Pendidikan (Mod Cuti Sekolah)☎️:
📧: khairuljamaludin@ukm.edu.my
Dr Ahmad Zamri MansorDoktor Pendidikan Tinggi (DPT)☎️: 03-8921 6237
📧: azamri@ukm.edu.my
PenyelarasProgramHubungi
Dr Wong Wai YinSarjana Sains Teknologi Karbon Rendah dan Hidrogen☎️: 03-8921 8588
📧: waiyin.wong@ukm.edu.my
PenyelarasProgramHubungi
Dr Jamsari Bin AliasKursus Citra Universiti☎️: 03-8921 6912
📧: jamsari@ukm.edu.my
Dr Sa`adiah Binti KumminKursus Citra Bahasa Inggeris☎️: 03-8921 6884
📧: saadiah@ukm.edu.my
Dr Zulkifli Bin MohamadKursus Citra Keusahawanan☎️: 03-8921 6873
📧: zulmadani@ukm.edu.my