Penyelaras Program

Penyelaras Program Eksekutif

Penyelaras
Program
Hubungi
Kuala Lumpur & Bangi

En Abdullah Sanusi Othman

Sarjana Muda Pentadbiran Perniagaan No. Tel: 03-8921 3579
Emel: asza@ukm.edu.my
Kuala Lumpur & Bangi
Dr Amirul Hafiz Bin Mohd Nasir
Sarjana Muda Perakaunan No. Tel: 03-8921 5546
Emel: amirul@ukm.edu.my
Dr Suhaili Binti Alma 'Amun Sarjana Muda Ekonomi & Sarjana Ekonomi Islam No. Tel: 03-8921 3305
Emel: suhaili@ukm.edu.my
Dr Rosiati Ramli Sarjana/PhD Perakaunan No Tel: 03-8921 5769
Emel: rosie@ukm.edu.my
Prof Madya Dr Noor Azuan Hashim Sarjana Keusahawanan & Inovasi No. Tel: 03-8921 3419
Emel: azuan@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
Dr. Noorazean Binti Mohd Ali Sarjana Muda Sains Komputer No. Tel: 03-8921 6831
Emel: aliazean@ukm.edu.my
Sarjana Muda Kejuruteraan Perisian dengan Kepujian (Pembangunan Sistem Multimedia)

 

Penyelaras
Program
Hubungi
PM Dr Ruzian Markom Sarjana Harta Intelek No. Tel: 03-8921 6382
Emel: ruzian@ukm.edu.my
Sarjana Undang-Undang Perniagaan
Dr Nur Khalidah Dahlan Sarjana Undang-Undang No. Tel: 03-8921 3305
Emel: nurkhalidahdahlan@ukm.edu.my
Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Syazwani Mohd Fadzil Sarjana Pengurusan Keselamatan Industri No. Tel: 03-8921 3049

Emel: syazwanimf@ukm.edu.my

PM Dr Nur Riza Mohd Suradi Sarjana Sains (Peningkatan Kualiti & Produktiviti) No. Tel: 03-8921 3593

Emel: nrms@ukm.edu.my

 

Penyelaras
Program
Hubungi
PM Ir Dr Rizauddin Ramli Sarjana Kejuruteraan (Sistem Pembuatan) No. Tel: 03-8911 7022
Emel: rizauddin@ukm.edu.my
Sarjana Kejuruteraan (Pengurusan Industri dan Teknologi)
Penyelaras
Program
Hubungi
Prof. Madya Dr. Hanizah Binti Mohd Yusoff Sarjana Sains Kesihatan Masyarakat (Kesihatan Pekerjaan) No. Tel: 03-9145 8792
Emel: drhanie@ppukm.ukm.edu.my
Prof. Madya Dr. Aniza Binti Ismail Sarjana Sains Kesihatan Masyarakat (Pengurusan Hospital & Ekonomi Kesihatan) No. Tel: 03-9145 8791
Emel: aniza@ppukm.ukm.edu.my / draniza@gmail.com​
Penyelaras
Program
Hubungi
Dr. Bity Salwana Binti Alias Sarjana Pendidikan (Mod Cuti Sekolah) No. Tel: 012-3725032
Emel: bity@ukm.edu.my
Penyelaras
Program
Hubungi
Dr Jamsari Alias Kursus Citra Universiti No. Tel: 03-8921 6912
Emel: jamsari@ukm.edu.my
Pn Azlina Aris Kursus Citra Bahasa Inggeris No. Tel: 03-8921 6886
Emel: ina_aris@ukm.edu.my
Dr. Zulkifli Bin Mohamadn Kursus Citra Keusahawanan No. Tel: 03-8921 6873
Emel: zulmadani@ukm.edu.my